| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1 Prezydenta Miasta Gliwice; Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój

z dnia 21 sierpnia 2013r.

do Porozumienia nr ED.032.00001.2013/W z dnia 2 stycznia 2013 r

zawarty pomiędzy:
Miastem Gliwice, reprezentowanym przez:
Zastępcę Prezydenta Miasta Gliwice - Krystiana Tomalę
a
Miastem Jastrzębie-Zdrój reprezentowanym przez:
Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój - Mariana Janeckiego

§ 1. W związku z rozwiązaniem Zespołu Kształcenia Zawodowego w Gliwicach z dniem 31 sierpnia 2013 r. oraz włączeniem szkół i placówek wchodzących w skład Zespołu Kształcenia Zawodowego w strukturę Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego w Gliwicach przy ul. Okrzei 20 strony zgodnie postanawiają wprowadzić następujące zmiany do porozumienia:

1. Ulega zmianie tytuł porozumienia, który przyjmuje brzmienie: „Porozumienie Nr Ed.032.00001.2013/W Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój z dnia 2 stycznia 2013 r. w sprawie kształcenia w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Gliwcach, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Gliwice, uczniów klas wielozawodowych z Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Jastrzębie-Zdrój„.

2. W §1 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: "Kształcenie będzie odbywało się w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrzei 20."

3. W §2 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: „Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju w ciągu 14 dni przed rozpoczęciem kursu przekaże Górnośląskiemu Centrum Edukacji - Ośrodkowi Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego imienną listę uczniów skierowanych do kształcenia wraz z indywidualnymi skierowaniami."

4. W §2 w/w porozumienia ust.8 otrzymuje brzmienie: „Ze strony Miasta Gliwice za realizację postanowień wynikających z niniejszego porozumienia odpowiada Dyrektor Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego - Bogumiła Kluszczyńska."

§ 2. Tytuł Załącznika Nr 1 do Porozumienia Nr ED.032.00001.2013/W z dnia 2 stycznia 2013 r. otrzymuje brzmienie: „Wykaz uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczących w kształceniu w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrzei 20."

§ 3. Pozostałe warunki Porozumienia pozostają bez zmian.

§ 4. Aneks wchodzi w życie z dniem podpisania, z mocą od dnia 1 września 2013 r.

§ 5. Aneks sporządza się w czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.

§ 6. Aneks podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój


Marian Janecki

Zastępca Prezydenta  Miasta Gliwice


Krystian Tomala

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Łomozik

Dyplomowany konsultant feng shui

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »