| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1 Prezydenta Miasta Gliwice; Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój

z dnia 21 sierpnia 2013r.

do Porozumienia nr ED.032.00001.2013/W z dnia 2 stycznia 2013 r

zawarty pomiędzy:
Miastem Gliwice, reprezentowanym przez:
Zastępcę Prezydenta Miasta Gliwice - Krystiana Tomalę
a
Miastem Jastrzębie-Zdrój reprezentowanym przez:
Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój - Mariana Janeckiego

§ 1. W związku z rozwiązaniem Zespołu Kształcenia Zawodowego w Gliwicach z dniem 31 sierpnia 2013 r. oraz włączeniem szkół i placówek wchodzących w skład Zespołu Kształcenia Zawodowego w strukturę Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego w Gliwicach przy ul. Okrzei 20 strony zgodnie postanawiają wprowadzić następujące zmiany do porozumienia:

1. Ulega zmianie tytuł porozumienia, który przyjmuje brzmienie: „Porozumienie Nr Ed.032.00001.2013/W Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój z dnia 2 stycznia 2013 r. w sprawie kształcenia w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Gliwcach, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Gliwice, uczniów klas wielozawodowych z Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Jastrzębie-Zdrój„.

2. W §1 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: "Kształcenie będzie odbywało się w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrzei 20."

3. W §2 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: „Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju w ciągu 14 dni przed rozpoczęciem kursu przekaże Górnośląskiemu Centrum Edukacji - Ośrodkowi Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego imienną listę uczniów skierowanych do kształcenia wraz z indywidualnymi skierowaniami."

4. W §2 w/w porozumienia ust.8 otrzymuje brzmienie: „Ze strony Miasta Gliwice za realizację postanowień wynikających z niniejszego porozumienia odpowiada Dyrektor Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego - Bogumiła Kluszczyńska."

§ 2. Tytuł Załącznika Nr 1 do Porozumienia Nr ED.032.00001.2013/W z dnia 2 stycznia 2013 r. otrzymuje brzmienie: „Wykaz uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju uczestniczących w kształceniu w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrzei 20."

§ 3. Pozostałe warunki Porozumienia pozostają bez zmian.

§ 4. Aneks wchodzi w życie z dniem podpisania, z mocą od dnia 1 września 2013 r.

§ 5. Aneks sporządza się w czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.

§ 6. Aneks podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój


Marian Janecki

Zastępca Prezydenta  Miasta Gliwice


Krystian Tomala

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

dr Witold Florczak

Aktuariusz, Ekspert ds. wyceny rezerw na świadczenia pracownicze

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »