| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXIII/231/2013 Rady Miejskiej w Żarkach

z dnia 23 września 2013r.

w sprawie zmiany uchwały nr V/30/2007 Rady Miejskiej w Żarkach z dnia 27 marca 2007 roku w sprawie ustalenia wysokości dziennych stawek opłaty targowej oraz poboru opłat przez inkasentów, ustalenia zasad i terminu rozliczania oraz wysokości wynagrodzenia za inkaso

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt 8, art. 40 ust. 1, art. 41 ust. 1, art. 42 ustawy z   dnia 8   marca 1990 roku o   samorządzie gminnym (tekst jednolity: Dz. U. z   2013r. poz. 594) oraz art. 19 pkt 2   ustawy z   dnia 12 stycznia 1991 roku o   podatkach i   opłatach lokalnych (tekst jednolity: Dz. U. 2010 r. Nr 95 poz. 613 z   późn. zm.) Rada Miejska w   Żarkach uchwala co następuje:  

§   1.   Zmienia się § 2   uchwały nr V/30/2007 Rady Miejskiej w   Żarkach z   dnia 27 marca 2007 roku w   sprawie ustalenia wysokości dziennych stawek opłaty targowej oraz poboru opłat przez inkasentów, ustalenia zasad i   terminu rozliczania oraz wysokości wynagrodzenia za inkaso i   nadaje mu następujące brzmienie:  

„Do poboru dziennej opłaty targowej wyznacza się inkasentów, z   którymi Burmistrz Miasta i   Gminy Żarki zawrze umowę - zlecenie:  

- Elżbieta Biedroń,  

- Marzanna Jeleń,  

- Jolanta Jurczyk,  

- Wiesława Kowalska,  

- Barbara Nowak,  

- Bogusław Nowakowski,  

- Arleta Sitek,  

- Halina Skorek,  

- Beata Skrobacz.  

§   2.   Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta i   Gminy Żarki.  

§   3.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w   Żarkach  


Andrzej   Jakóbczak

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »