| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr L/355/2013 Rady Miejskiej w Żywcu

z dnia 26 września 2013r.

w sprawie podziału miasta Żywca na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu

Na podstawie art. 419 § 3 i 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) oraz art. 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21 poz. 113 ze zmianami), na wniosek Burmistrza Miasta Żywca – Rada Miejska w Żywcu uchwala, co następuje:

§ 1.

Ustala się podział miasta Żywca na okręgi wyborcze, ich granice, numery i liczby radnych wybieranych w poszczególnych okręgach wyborczych, zgodnie z treścią załącznika do niniejszej uchwały.

§ 2.

Tracą moc z dniem zakończenia obecnej kadencji organów samorządowych:

1) uchwała Nr XLIX/517/2002 Rady Miejskiej w Żywcu z dnia 10 lipca 2002 r. w sprawie podziału na okręgi wyborcze,

2) uchwała Nr LIX/503/2010 Rady Miejskiej w Żywcu w sprawie zmiany uchwały Nr XLIX/517/2002 Rady Miejskiej w Żywcu z dnia 10 lipca 2002 r. w sprawie podziału na okręgi wyborcze.

§ 3.

Traci moc uchwała Nr XXIV/172/2012 Rady Miejskiej w Żywcu z dnia 15 marca 2012 r. w sprawie ustalenia podziału miasta Żywca na okręgi wyborcze, ich granic oraz numerów.

§ 4.

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Żywca.

§ 5.

Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Bielsku-Białej.

§ 6.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i ma zastosowanie do wyborów zarządzonych dla kadencji następującej po kadencji, podczas której została podjęta, podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz podaniu do wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Żywcu i na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Żywcu, Rynek 2.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Żywcu


Krzysztof Greń


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr L/355/2013
Rady Miejskiej w Żywcu
z dnia 26 września 2013 r.

Numery i granice stałych okręgów wyborczych oraz liczba radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym w mieście Żywcu

OKRĘG Numer 1 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Osiedle Młodych oraz budynki nr 6 i nr 19.

OKRĘG Numer 2 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Osiedle 700-lecia bloki od nr 1 do nr 3 i od nr 5 do nr 8.

OKRĘG Numer 3 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Jana, Komisji Edukacji Narodowej, Południowa, Osiedle 700-lecia bloki od nr 12 do nr 18.

OKRĘG Numer 4 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulica Habsburgów, Osiedle 700-lecia bloki od nr 21 do nr 33.

OKRĘG Numer 5 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulica Folwark, Osiedle 700-lecia bloki od nr 35 do nr 40, Osiedle Pod Grapą bloki od nr 12 do nr 14.

OKRĘG Numer 6 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Astrów, Azaliowa, Bluszczowa, Bławatkowa, Bratkowa, Bzowa, Chabrowa, Chmielna, Cyprysowa, Fiołkowa, Głogowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krakowska od numeru 51 do końca, Generała S. Maczka, Mieczykowa, Nad Jeziorem, Narcyzowa, Niezapominajki, Oczkowska, Pierwiosnkowa, Przebiśniegowa, Sasankowa, Słonecznikowa, Generała S. Sosabowskiego, Stokrotkowa, Storczykowa, Suska, Tulipanowa, Wrzosowa, Żonkilowa.

OKRĘG Numer 7 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: A. Asnyka, W. Andersa, Bohaterów Września, K. K. Baczyńskiego, B. Chrobrego, J.K. Chodkiewicza, S. Czarnieckiego, M. Dąbrowskiej, A. Fredry, K. I. Gałczyńskiego, Kazimierza Wielkiego, F. Kleeberga, Królowej Jadwigi, B. Krzywoustego, J. Kasprowicza, Krakowska od numeru 25 do numeru 50, W. Łokietka, E. Malinowskiego, Mieszka I, Młyn, Moszczanicka, Nad Dworem od numeru 1 do numeru 32, Nad Łękawką, C.K. Norwida, Orląt Lwowskich, Piastowska, Przyjaciół, F. K. Potockiego, L. Rydla, Rychwałdzka, J. Sowińskiego, L. Staffa, Strażacka, Strzelców Karpackich, Ślemieńska, Wł. Warneńczyka, G. Zapolskiej, J. Zamoyskiego, Zawiszy Czarnego, S. Żółkiewskiego,

Osiedle Szkolne.

OKRĘG Numer 8 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Buczka, Grobla numery parzyste od numeru 4a do końca, Grunwaldzka numery parzyste od nr 18 do końca i numery nieparzyste od numeru 7 do końca, Habdasówka, Isep, Kopernika numery parzyste od nr 2 do końca i numery nieparzyste od nr 65 do końca, Nadrzeczna, Nad Koszarawą, Pola Lisickich, Reymonta, Wiklinowa, Wyspiańskiego, Osiedle Kopernika, Osiedle Reymonta.

OKRĘG Numer 9 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Grojec, Grunwaldzka numery parzyste od nr 2 do nr 16 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 5, Kilińskiego, Klonowa, Kopernika numery nieparzyste od nr 1 do nr 63, Magnoliowa, Piotra Skargi, Poprzeczna, Reja, M. C. Skłodowskiej, Sporyska numery parzyste od nr 2 do nr 18 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 15, Wapienna, Wodna, Wspólna, Żwirowa, Osiedle Pod Grapą - bloki od nr 1 do nr 11.

OKRĘG Numer 10 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Boczna, Górska, Grabowa, Kamienna, Kątowa, Kolista, Kwiatowa, Łagodna, Łąkowa, Okopowa, Okrężna, Osiedlowa, Podgórska, Potoczna, Pszczelna, Spadzista, Sporyska numery parzyste od nr 20 do końca i numery nieparzyste od nr 17 do końca, Stawy, Stokowa.

OKRĘG Numer 11 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Brzozowa, Cicha, Cisowa, Do Kopca, Gajka, Grapa, Grobla numery wszystkie nieparzyste oraz numery parzyste od numeru 2 do numeru 4, Kocurowska, Matejki, Modrzewiowa, Na Oklu, Nad Dworem od numeru 33 do końca, Nad Stawem, Orzechowa, Partyzantów, Pierwogóra, Pod Lasem, Pod Łyską, Pod Szkołą, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa, Świętego Huberta, Turystyczna, Wichrowa od nr 48 do końca, Wierchy, Wiosenna, Za Łyską.

OKRĘG Numer 12 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Browarna numery parzyste od nr 16 do końca i numery nieparzyste od nr 43 do końca, Browar Kolonia, Harenda, Michała, Niwy, Nowa, Osiedle Zgoda, Polna, Słoneczna.

OKRĘG Numer 13 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Browarna numery parzyste od nr 2 do numeru 14 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 41a, Długa, Jasna, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krzywa, Ludna, Łęgowa, Mleczarska, Mochnackiego, Pawlusie, Piaskowa, Podtorze, Ks. Pr. St. Słonki, Sportowa, K. Tetmajera, Wąska, Wczasowa, Wypoczynkowa, Zabłocka.

OKRĘG Numer 14 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice : Armii Krajowej, Bielów, Fabryczna, Graniczna, Lelewela, Leśnianka, Łączna, Miła, Nimasów, Objazdowa, Prosta, Rolnicza, Stawowa, Stolarska, Wyzwolenia.

OKRĘG Numer 15 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Bielska, Dworcowa, Futrzarska, Garbarska, Jana Kazimierza, 1 Maja, Łączki, Półkole, Przemysłowa, Różana, Rzeźnicza, Sadowa, Spokojna, Szkolna, Wałowa, Wesoła numery parzyste od nr 2 do numeru 32a i numery nieparzyste od numeru 1 do numeru 23, Zacisze, Za Wodą.

OKRĘG Numer 16 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Kabaty, Kolejowa, Malownicza, Omastówka, Osiedle Kabaty, Lawendowa, Owocowa, Piękna, Podlesie, Podmiejska, Sarni Stok, Scalona, Sezamowa, Skowronkowa, Wesoła numery parzyste od numeru 34 do końca i numery nieparzyste od numeru 25 do końca, Wietrzna, Zaspowa.

OKRĘG Numer 17 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Akacjowa, Dębowa, Góra Burgałowska, Granitowa, Irysowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Krokusowa, Komonieckiego od nr 25 do końca, Liliowa, Makowa, Plebańska, Pod Jemiołą, Topolowa, Wichrowa od nr 1 do nr 47, Wierzbowa, Wiśniowa, Osiedle Widok.

OKRĘG Numer 18 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Beskidzka, Bracka numery parzyste od nr 42 do końca i numery nieparzyste od nr 39 do końca, Gwiezdna, Krakowska od numeru 1 do numeru 24, Nad Markiem, Nad Witem, Pogodna, Sienkiewicza, Stroma, Śliżowy Potok, Św. Wita, Świętokrzyska numery parzyste od nr 42 do końca i numery nieparzyste od nr 29 do końca, Wschodnia, Za Górą, Żeglarska, Żeromskiego, Osiedle Na Wzgórzu, Dom Pomocy Społecznej.

OKRĘG Numer 19 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Osiedle Parkowe.

OKRĘG Numer 20 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Al. Jana Pawła II, Al. Legionów, Al. Wolności, S. Batorego, Bracka numery nieparzyste od nr 1 do nr 37 i numery parzyste od nr 2 do nr 40, Handlowa, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, 3 Maja, Mała, Mickiewicza, Młyńska, Ogrodowa, Piernikarska, Pilnikarska, Plac Mariacki, Pod Górą, Podwale, Rzeczna, Rynek, Sempołowskiej, Szewska, Świętokrzyska numery parzyste od nr 2 do nr 40 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 27, Węglowa, W. Witosa, Zamkowa, Zielona.

OKRĘG Numer 21 – 1 radny wybierany w okręgu wyborczym,

Ulice: Al. Piłsudskiego, Krasińskiego oraz bloki nr 9, nr 15 i nr 17, Komonieckiego od nr 1 do nr 24, Komorowskich, Paderewskiego, PCK, Poniatowskiego, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Słowicza, Osiedle 700-lecia blok nr 4.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Tax-Pol

Firma Tax-Pol jest jedną z najdłużej działających firm na rynku, zajmujących się odzyskiwaniem podatku z pracy za granicą. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »