| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XLVII/413/13 Rady Gminy Pilchowice

z dnia 30 października 2013r.

w sprawie zmiany załącznika do Uchwały Nr X/82/11 Rady Gminy Pilchowice z dnia 14 lipca 2011r. w sprawie regulaminu ustanawiania i finansowania nagród i wyróżnień dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym oraz dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej

Na podstawie art. 7 ust 1 pkt 10, art. 18 ust. 2 pkt 15 oraz art. 40 i 42 ustawy z 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym /t.j. Dz. U. z 2013r. Nr 594 z późn.zm./w związku z art. 31 ustawy z dnia 25 czerwca 2011r. o sporcie
/Dz. U. Nr 127, poz.857 z późn.zm./

Rada Gminy Pilchowice uchwala

§ 1. W załączniku do Uchwały Nr X/82/11 Rady Gminy Pilchowice z dnia 14 lipca 2011r.” Regulamin ustanawiania i finansowania nagród i wyróżnień dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym oraz dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej” wprowadza się następującą zmianę:

§ 3. pkt. 2 otrzymuje nowe brzmienie:

Wnioski w sprawie przyznania nagrody za wysokie wyniki można składać do Urzędu Gminy w terminie do 15 marca i do 15 października każdego roku, natomiast w roku 2013 wniosek powinien być złożony w terminie do 10 dni od daty wejścia w życie niniejszej uchwały..

§ 2. Pozostałe zapisy uchwały pozostają bez zmian.                                                                                   

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Pilchowice.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od daty ogłoszenie w Dzienniku Urzędowym Województwa    Śląskiego.

Przewodniczący Rady Gminy Pilchowice


Andrzej Ogórek

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Liberty Direct

Liberty Direct to firma ubezpieczeniowa należąca do międzynarodowej Grupy Liberty Mutual Insurance, oferująca usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »