| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXVII/193/13 Rady Gminy Kobiór

z dnia 29 października 2013r.

w sprawie zmiany uchwały nr XXIII/170/13 Rady Gminy Kobiór z dnia 18 kwietnia 2013r. w sprawie tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli realizujących w ramach stosunku pracy obowiązki określone dla stanowisk o różnym tygodniowym obowiązkowym wymiarze godzin oraz tygodniowego obowiązkowego wymiaru zajęć pedagogów, psychologów, logopedy i doradcy zawodowego zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Kobiór

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 i art. 40 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz.U. z 2013r., poz. 594 z późn.zm.), art. 1 ust.1 i art. 42 ust. 7 pkt 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1982r. - Karta Nauczyciela (t.j. Dz.U. Nr 97 z 2006r., poz. 674 z późn.zm.)

Rada Gminy
uchwala:

§ 1.

W uchwale nr XXIII/170/13 Rady Gminy Kobiór z dnia 18 kwietnia 2013r. w sprawie tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli realizujących w ramach stosunku pracy obowiązki określone dla stanowisk o różnym tygodniowym obowiązkowym wymiarze godzin oraz tygodniowego obowiązkowego wymiaru zajęć pedagogów, psychologów, logopedy i doradcy zawodowego zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Kobiór w tytule uchwały oraz w § 1 wprowadza się następujące zmiany:

1)               po zwrocie „logopedy” w miejsce lit „i” wstawia się „ ,”

2)               po zwrocie "doradcy zawodowego” dodaje się zwrot „oligofrenopedagoga, tyflopedagoga

i surdopedagoga”.

§ 2.

Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi.

§ 3.

Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

§ 4.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od daty opublikowania.

Przewodniczący Rady


Jerzy Mazur

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Bem & Wspólnicy

Kancelaria radców prawnych specjalizująca się w prawie medycznym, prawie pracy, prawie rodzinnym oraz prawie nieruchomości.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »