| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXIV/345/13 Rady Gminy Ornontowice

z dnia 30 października 2013r.

w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokali mieszkalnych na rzecz dotychczasowych najemców, a będących własnością Gminy Ornontowice

Na podstawie : art. 18 ust. 2   pkt 9   lit. a, ustawy z   dnia 8.03.1990r. o   samorządzie gminnym (Dz. U. z   2013r. poz 594 z   późn zm.) oraz art. 34 ust. 1   pkt 3, art.37 ust.1, ust. 2   pkt 1   i art. 68 ustawy z   dnia 21 sierpnia 1997 r. o   gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. Dz. U. z   2010 r. Nr 102, poz. 651 z   późn. zm.), na wniosek Wójta  

RADA GMINY ORNONTOWICE UCHWALA:  

§   1.   1.   Wyrazić zgodę na sprzedaż lokali mieszkalnych z   pierwszeństwem na rzecz dotychczasowych najemców, a   będących własnością Gminy Ornontowice oraz na zbycie na własność ułamkowych części gruntu, na których usytuowany jest budynek w   proporcji do udziału w   części wspólnej budynku.  

2.   Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży stanowi załącznik nr 1   do niniejszej Uchwały.  

§   2.   Traci moc :  

1)   Uchwała nr XX/185/12 Rady Gminy Ornontowice z   dnia 20.06.2012r. w   sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokali mieszkalnych będących własnością gminy Ornontowice.  

§   3.   Wykonanie Uchwały powierza się Wójtowi Gminy.  

§   4.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego. Podlega także publikacji w   gazecie lokalnej oraz w   sposób zwyczajowo przyjęty.  

 

 

 

Przewodniczący Rady Gminy  


Tadeusz   Zientek

 


Załącznik nr 1   do Uchwały dnia 30 października 2013 r.  
Zalacznik1.pdf

Zestawienie lokali do sprzedaży 2013  

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kosy

Ekspert, trener, konsultant, wykładowca uniwersytecki. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Doradztwem w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmuje się od ponad 15 lat, realizując różnorodne projekty z zakresu HR. Ma za sobą długoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych: Capgemini Ernst & Young, SHL Ireland, Hudson Global Resources, PWC. Zrealizował różnorodne projekty dla wiodących organizacji działających w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (m.in. Accenture, Aer Rianta, AIB, Bank of Ireland, Dairygold, Lafarge, Oriflame, Sulzer, Ulster Bank). Autor artykułów publikowanych w Serwis HR, Personel i Zarządzanie oraz Rzeczpospolitej, a także pozycji naukowych i książkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »