| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1 Prezydenta Miasta Gliwice; Prezydenta Miasta Jaworzna

z dnia 8 października 2013r.

do Porozumienia nr ED.0331.2.2013 z dnia 7 stycznia 2013 roku w sprawie kształcenia w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Gliwicach, którego organem prowadzącym jest Miasto Gliwice, uczniów klas wielozawodowych szkół zawodowych Miasta Jaworzna, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jaworzno - miasto na prawach powiatu

§   1.   Strony zgodnie postanawiają zmienić łączące je porozumienie nr ED.0331.2.2013 z   dnia 7   stycznia 2013r w   ten sposób, że:  

1.   W   §1 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: "Dokształcanie będzie odbywało się w   formie kursów czterotygodniowych zwanych dalej "kursami" w   Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w   Ośrodku Dokształcania i   Doskonalenia Zawodowego w   Gliwicach, 44-100 Gliwice, przy ul. S. Okrzei 20."  

2.   W §2 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: „Szkoła przekaże Górnośląskiemu Centrum Edukacji - ODiDZ w   Gliwicach imienną listę uczniów skierowanych do kształcenia, natomiast Górnośląskie Centrum Edukacji - ODiDZ w   Gliwicach w   terminie 14   dni od otrzymania powyższego wykazu poinformuje szkołę o   terminie kursów."  

3.   W §2 w/w porozumienia ust.7 otrzymuje brzmienie: „Ze strony Zleceniobiorcy za realizację postanowień wynikających z   niniejszego porozumienia odpowiada Dyrektor Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego ODiDZ w   Gliwicach."  

§   2.   Treść Załącznika Nr 1   do Porozumienia nr ED.0331.2.2013 z   dnia 7   stycznia 2013r otrzymuje brzmienie: „Wykaz uczniów szkół zawodowych miasta Jaworzna uczestniczących w   dokształcaniu w   zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych w   Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i   Doskonalenia Zawodowego z   siedzibą w   Gliwicach przy ul. Okrzei 20."  

§   3.   Aneks niniejszy wchodzi w   życie z   dniem podpisania, z   mocą od dnia 1   września 2013   r.  

§   4.   Aneks niniejszy sporządza się w   czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.  

§   5.   Aneks niniejszy podlega ogłoszeniu w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

Miasto Gliwice  


Krystian   Tomala

Miasto Jaworzno  


Zbigniew   Mika

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Madejczyk

Kancelaria Prawna Madejczyk świadczy usługi w zakresie obsługi klientów biznesowych i indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »