| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1 Wójta Gminy Pawłowice; Zarządu Powiatu Pszczyńskiego

z dnia 6 listopada 2013r.

do Porozumienia nr 546.2013 z dnia 23 października 2013 r.w sprawie udzielenia dotacji Powiatowi Pszczyńskiemu na pokrycie kosztów wyprodukowania dowodów rejestracyjnych przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych

zawarty w Pawłowicach pomiędzy Gminą Pawłowice z siedzibą Urzędu Gminy w Pawłowicach przy ul. Zjednoczenia 60, którą reprezentuje: mgr inż. Damian Galusek – Wójt Gminy Pawłowice,
a Starostwem Pszczyńskim z siedzibą w Pszczynie, przy ul. 3 Maja 10, NIP 6381642418, REGON 276284710, reprezentowanym przez: mgr Pawła Sadzę – Starostę Pszczyńskiego i mgr Witolda Wiktorczyka – Członka Zarządu Powiatu. Strony zmieniają treść ww. porozumienia w następujący sposób:

§ 1. Zmianie ulega § 2 porozumienia, który otrzymuje brzmienie: Przekazanie środków finansowych o których mowa w § 1 nastąpi w ciągu 30 dni od daty zawarcia niniejszego porozumienia na konto Starostwa: Nr BS Pszczyna94 8448 0004 0006 1229 2011 0001z konta Urzędu Gminy Pawłowice w Banku Spółdzielczym w Pawłowicach Nr49 8447 0005 0000 0013 2000 0001.

§ 2. Pozostałe postanowienia porozumienia nie ulegają zmianie.

§ 3. Niniejszy aneks stanowi integralną część przedmiotowego porozumienia.

§ 4. Aneks został sporządzony w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.

§ 5. Niniejszy aneks wchodzi w życie z dniem 6 listopada 2013 r.

Starosta


mgr Paweł Sadza


Członek Zarządu Powiatu


mgr Witold Wiktorczyk

Wójt


mgr inż. Damian Galusek

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Schiffter

Adwokat w kancelarii Raczkowski Paruch sp.k. Zdobywczyni pierwszego miejsca w 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2016. Kieruje w firmie działem imigracyjnym i Global Mobility. Jako jeden z nielicznych prawników w Polsce koncentruje swoją praktykę na biznesowym prawie imigracyjnym i doradza klientom w zakresie relokacji pracowników do Polski, a także delegowania polskich pracowników za granicę. Prowadzi także sprawy w pozostałym zakresie prawa pracy. Cyklicznie publikuje artykuły, zarówno w gazetach codziennych (m.in. Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Puls Biznesu), jak również w czasopismach naukowych (Monitor Prawa Pracy). Jako ekspert prawa pracy występuje w telewizji oraz udziela wywiadów w radiu, m.in. dla portalu INFOR.pl i stacji TVN Biznes. Jest współtwórcą publikacji międzynarodowych, m.in. książki pt. International Immigration and Nationality Law. Aktywnie uczestniczy w organizacjach międzynarodowych, m.in. jest przewodniczącą komitetu członkowskiego AILA GMS (American Immigration Lawyer Association Global Mobility Section). Jest regularnie zapraszana jako prelegent na międzynarodowe konferencje. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Posiada tytuł Master of German and Polish law. Uczestniczka wykładów i warsztatów z zakresu prawa europejskiego i francuskiego w Université de Nice - Sophia Antipolis w Nicei. Wcześniej przez 5 lat pracowała w Departamencie Prawa Pracy w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. Odbywała również praktyki w kancelariach prawnych w Niemczech.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »