| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie Wojewody Śląskiego

z dnia 28 listopada 2013r.

w sprawie ogłoszenia zmiany statutu Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego w Katowicach

Na podstawie § 6   w związku z   § 7   rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i   Administracji z   dnia 5   października 2001r. w   sprawie sposobu prowadzenia rejestru związków międzygminnych oraz ogłaszania statutów związków (Dz. U. Nr 121, poz. 1307)  

                                                                                    ogłasza się  

1.   Zmianę statutu Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego w   Katowicach (t. jedn. Dz. Urz. Woj. Śląskiego z   2009r. Nr 187, poz. 3401) zgodnie z   treścią uchwały Nr   CXIX/10/2013 Zgromadzenia Związku z   dnia 25 kwietnia 2013r. oraz treścią uchwał rad gmin uczestników Związku – polegającą na dodaniu w   § 2   Statutu kolejnego (t.j. 26-ego) punktu w   brzmieniu:   „Pilchowice”.  

                                         

2.   Zmianę statutu Związku wpisano w   dniu 14 listopada 2013r. do Rejestru związków międzygminnych  prowadzonego przez  Ministra  Administracji i   Cyfryzacji w   Warszawie.  

 

 

 

wz.   WOJEWODY ŚLĄSKIEGO
I Wicewojewoda Śląski  


Andrzej   Pilot

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Kotzian

Absolwentka Filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i Zarządzania mediami w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Tematyką HR i komunikacji zajmuje się od 2000 r., a od 2008 r. współpracuje z klientami w obszarze employer brandingu. Kieruje projektami badań wizerunku, w tym identyfikacji EVP, tworzy i realizuje strategie wizerunkowe dla dużych firm polskich i międzynarodowych. Wspiera procesy komunikacji w trakcie zmian organizacyjnych. W ramach Bernard Hodes Global Network współpracuje z ekspertami employer brandingu na całym świecie. Interesuje się różnymi obliczami różnorodności i prowadzi badania na temat wpływu diversity na wizerunek pracodawcy. Jest doświadczonym prelegentem, autorką wielu publikacji z dziedziny employer brandingu, komunikacji, HR i rynku pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »