| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1 Prezydenta Miasta Gliwice; Prezydenta Miasta Żory

z dnia 9 października 2013r.

do Porozumienia nr 1 z dnia 10.05.2013 w sprawie kształcenia w Zespole Kształcenia Zawodowego w Gliwicach, którego organem prowadzącym jest Miasto Gliwice, uczniów klas wielozawodowych z zasadniczej szkoły zawodowej w Zespole Szkół nr 1 w Żorach, którego organem prowadzącym jest Miasto Żory

§ 1. 1. W §1 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: "Kształcenie będzie odbywało się w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego, z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrzei 20."

2. W §2 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach w ciągu 14 dni przed rozpoczęciem kursu przekaże Górnośląskiemu Centrum Edukacji - ODiDZ imienną listę uczniów skierowanych do kształcenia wraz z indywidualnymi skierowaniami."

3. W §2 w/w porozumienia ust.13 otrzymuje brzmienie: „Ze strony Miasta Gliwice za realizację postanowień wynikających z niniejszego porozumienia odpowiada Dyrektor Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego - Bogumiła Kluszczyńska."

§ 2. Treść Załącznika Nr 1 do Porozumienia Nr 1 z dnia 10.05.2013 otrzymuje brzmienie: „Wykaz uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach uczestniczących w kształceniu w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrdoku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrzei 20."

§ 3. Aneks niniejszy wchodzi w życie z dniem podpisania, z mocą od dnia 1 września 2013 r.

§ 4. Aneks niniejszy sporządza się w czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.

§ 5. Aneks niniejszy podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Prezydent Miasta Żory


Waldemar Socha

Zastepca Prezydenta Miasta


Krystian Tomala

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Patrycja Łazowa

Konsultant projektów rekrutacyjnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »