| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | WIDEOAKADEMIA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 203/XXVI/2013 Rady Gminy Irządze

z dnia 30 grudnia 2013r.

w sprawie upoważnienia Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Irządzach do załatwiania indywidualnych spraw z zakresu administracji publicznej

Na podstawie art. 39 ust. 4 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( Dz. U. z 2013 r., poz. 594 z późn. zm.) w związku z art. 5d i 5f ust.1 ustawy z dnia 10 kwietnia1997r. Prawo energetyczne ( tekst jednolity Dz. U. z 2012r. poz.1059 z późn. zm.)

Rada Gminy Irządze uchwala co następuje:

§ 1. Upoważnia się Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Irządzach do załatwiania indywidualnych spraw z zakresu administracji publicznej , w tym do wydawania decyzji administracyjnych , postanowień i zaświadczeń w sprawach przyznawania dodatków energetycznych , o których mowa w rozdziale 2.Dostarczanie paliw i energii ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne ( tekst jednolity Dz. U. z 2012r. poz.1059 z późn. zm.)

§ 2. Traci moc uchwała Nr 193/XXV/2013 Rady Gminy Irządze z dnia 5 grudnia 2013 roku w sprawie upoważnienia Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Irządzach do załatwiania indywidualnych spraw z zakresu administracji publicznej

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Irządze.

§ 4. Uchwała podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.”

Przewodniczący Rady Gminy Irządze


Tomasz Rodacki

reklama

POLECANE

ARTYKUŁ PARTNERSKI

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska to kancelaria radców prawnych specjalizująca się w obsłudze prawnej spraw z zakresu szeroko pojmowanej własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, własności przemysłowej, a także zagadnień dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie (nowe media).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »