| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Dorota Jaszczak
Dorota Jaszczak

Prawnik


Konsultant w Departamencie Restrukturyzacji i Optymalizacji Podatkowych w Kancelarii Mariański Group Eksperci Podatkowi.

Dorota Jaszczak w Kancelarii Mariański Group Eksperci Podatkowi odpowiedzialna jest za kwestie związane z reorganizacją aktywów spółek i aktywów wchodzących w skład indywidualnych działalności gospodarczych. Zajmuje się optymalizacjami podatkowymi, zakładaniem spółek z siedzibą w Polsce i za zagranicą oraz obsługą prawną spółek w innych jurysdykcjach.

Posiada doświadczenie zawodowe związane ze sprawami wymagającymi znajomości międzynarodowego prawa podatkowego. W sferze jej zainteresowań znajdują się w szczególności zagadnienia związane z podatkami dochodowymi oraz podatkiem od czynności cywilnoprawnych.

Jest współautorką publikacji z zakresu prawa podatkowego. W latach 2009-2012 zdobywała doświadczenie zawodowe pracując dla jednej z największych polskich firm doradztwa podatkowego.

Dorota Jaszczak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i uczestniczką podyplomowego studium prawa podatkowego organizowanego przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych UŁ.

Posługuje się językiem angielskim. Posiada certyfikat TOLES potwierdzający znajomość języka angielskiego prawniczego na poziomie zaawansowanym.

djaszczak@marianskigroup.pl
tel. 42 207 76 76
 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Jarosław Chybicki

Partner Zarządzający Grow One, Dyrektor Merytoryczny Sopockiego Instytutu Rozwoju Biznesu. Z wykształcenia psycholog. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, paryskiej Sorbony oraz wielu kursów prowadzonych w USA, Niemczech oraz Rosji. Certyfikowany instruktor Mindfulness. Autoryzowany użytkownik Leadership Developmental Framework we współpracy z Harthill z Anglii. Certyfikowany coach Focus Energy Balance Indicator (FEBI). Współpracuje z Meta Integral, Dana Carman Integral, Focus Leadership z USA. Członek - założyciel International Partnership for Assessment and Development. Prowadził zajęcia m. in. na: Akademii Leona Koźmińskiego, Politechnice Gdańskiej, SWPS, Uniwersytecie Gdańskim. Autor wielu publikacji z zakresu zarządzania i przywództwa, w tym dotyczących zarządzania integralnego, zarządzania przez wartości, psychologii pozytywnej w biznesie, uważności w pracy. Aktywista społeczny, członek dwóch stowarzyszeń koncentrujących się na rozwoju osobistym i zawodowym. Prywatnie pasjonat fotografii. Autor książek: "Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą" i "Jak przeganiać chmury, które zasłaniają niebo. Uważna fotografia."

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »