| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci

Poznaj nowego eksperta portalu Infor.pl

 Szukampracy.pl

Szukampracy.pl

Jednym z naszych założeń jest ciągły rozwój portalu szukampracy.pl, w którym zawiera się tworzenie nowych standardów ofert pracy, budowa nowych kontaktów, a także publikowanie najchętniej wybieranych artykułów eksperckich. Dlatego kładziemy duży nacisk na współpracę z serwisami partnerskimi takimi jak Infor, które doceniają nasze wysiłki i pomagają nam osiągać coraz to wyższy poziom.

Dodatkowo, chcąc ułatwić Państwu dostęp do ważnych spraw związanych ze stale zmieniającą branżą dotyczącą rynku pracy, publikujemy artykuły, które przygotowywane są przez doświadczonych publicystów.

Z pomocą szukampracy.pl w prosty, szybki i przyjazny sposób można uporządkować proces rekrutacji pracowników, w bardzo funkcjonalny sposób zarządzając każdym jego pojedynczym elementem.

Dziękujemy naszym partnerom za dotychczasową interakcję, a także serdecznie zapraszamy zainteresowanych podjęciem współpracy do kontaktu https://szukampracy.pl

Nasi pozostali eksperci

czytaj więcej »
czytaj więcej »

Bartosz Bator

Adwokat, publicysta i szkoleniowiec; absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej UW. Był przedstawicielem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, prawnikiem w renomowanych warszawskich kancelariach oraz w Biurze Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Pracował dla instytucji publicznych m.in. Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, Teatru Polskiego w Warszawie czy Urzędu m.st. Warszawy. W obszarze jego szczególnych zainteresowań znajduje się prawo nieruchomości i doradztwo w procesie inwestorskim. Ponadto w obszarze jego zainteresowań jest prawo autorskie a także prawo mediów i reklamy, postępowanie administracyjne i dostęp do informacji publicznej, zarządzanie w sektorze publicznym i organizacjach pozarządowych. W bieżącej działalności adwokackiej w szerokim zakresie zajmuje się prawem i procedurą cywilną (w tym prawem spadkowym), prowadzeniem sporów sądowych a także doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Współpracował z Dziennikiem Polska Europa Świat, portalem dziennik.pl, Dziennikiem Finansowym The Wall Street Journal, TVP 1, TVN Warszawa. W latach 2013-2016 autor i prowadzący poradnikową audycję prawną w Programie 1 Polskiego Radia. Stały komentator Dziennika Gazety Prawnej. Wykładowca Krajowej Szkoły Administracji Publicznej i Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji z siedzibą w Warszawie, Londynie i Brukseli. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Ochrony Własności Intelektualnej (AIPPI).

czytaj więcej »
czytaj więcej »
czytaj więcej »
czytaj więcej »
czytaj więcej »
czytaj więcej »
czytaj więcej »
czytaj więcej »
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kapała-Sokalska

Adwokat, właściciel Kancelarii Adwokackiej AKS

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »