| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Firma HUKE Finanse jest multiagencją, która oferuje pełen zakres produktów ubezpieczeniowych i kredytowych.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach rynku nieruchomości i to zarówno ubezpieczeń poszczególnych lokali mieszkaniowych i domów, jak i całych wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni czy TBS-ów. Współpracujemy z wieloma renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi m.in. Allianz, PZU, Compensą, UNIQA, Generali.

Negocjujemy z towarzystwami najlepsze warunki ubezpieczenia. Dysponujemy własną porównywarką ubezpieczeniową www.marketubezpieczeniowy.huke.pl, poprzez którą nasi klienci mogą kupować ubezpieczenia online. Poza negocjacjami najlepszej stawki ubezpieczeniowej gwarantujemy pomoc w szybkim i sprawnym załatwieniu wypłaty świadczenia, wyjaśniamy również wszelkie zapisy znajdujące się w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

W naszej ofercie posiadamy również kredyty hipoteczne. Nasi klienci otrzymują od nas wszelką pomoc w prowadzeniu negocjacji najlepszych warunków kredytowych. Dojeżdżamy do klienta, pomagamy w kompletowaniu potrzebnej dokumentacji, nie zostawiamy klienta z problemami tylko szukamy możliwości ich rozwiązania. Ponieważ jesteśmy firmą niezależną reprezentujemy klienta, a nie bank i w związku z tym zawsze kierujemy się interesem klienta, a nie instytucji, która ten kredyt udziela.

Cechuje nas profesjonalne podejście do klienta i wiedza zdobyta podczas wieloletniej współpracy z partnerami ubezpieczeniowymi oraz bankami. Zadowolenie naszych klientów z jakości obsługi jest dla nas najwyższym priorytetem.

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Gugała

Krzysztof Gugała Ekspert w dziedzinie HR, ze specjalizacją w systemach wynagradzania, Prezes Zarządu w IDEA! Human Capital – we współpracy z Towers Watson Data Services EMEA. W branży HRM pracuje od dwudziestu sześciu lat, łącząc perspektywę doradcy, eksperta i menedżera. Posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu strategii personalnych i systemów wspierających zarządzanie kapitałem społecznym, w szczególności systemów wynagrodzeń. Kierował projektami obejmującymi opisywanie stanowisk, wartościowanie, projektowanie polityk płacy zasadniczej i zmiennej oraz świadczeń, m.in. dla PGNiG SA, , TVN, Wyborowa SA, Tramwaje Warszawskie i kilkadziesiąt innych. Projektuje i realizuje unikalne na polskim rynku badania rynkowe w zakresie wynagrodzeń . Autor wielu publikacji w prasie specjalistycznej (m.in. HBR Polska, Personel, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) oraz współautor książki „Budowanie pomiar kapitału ludzkiego w organizacji”. Od 2010 prowadzi zajęcia z controllingu personalnego, benchmarkingu wynagrodzeń i systemów motywacyjnych na Akademii Leona Koźmińskiego i we Francuskim Instytucie Zarządzania

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »