REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
PolishProperty.eu

PolishProperty.eu to portal zajmujący się kompleksowo rynkiem nieruchomości w Polsce i pozostałych krajach UE.

Doradzamy, oferujemy pośrednictwo w transakcjach oraz w uzyskaniu kredytów hipotecznych. Jesteśmy platformą zarówno dla biznesu, jak i klienta indywidualnego.

 

Czym się zajmujemy?

·         Dysponujemy aktualną bazą ogłoszeń mieszkaniowych z całego kraju.

·         Pośredniczymy w transakcjach kupna/sprzedaży nieruchomości.

·         Promujemy polskie nieruchomości za granicą.

·         Organizujemy cykl konferencji Innowacje Rynku Nieruchomości.

 

Stawiamy na rozwój i innowacyjne rozwiązania – niestandardowe, multimedialne oferty docierają do większej grupy zainteresowanych. Obcokrajowcy oraz inwestorzy zagraniczni doceniają polski rynek nieruchomości – naszą misją jest ułatwiać międzynarodowe transakcje. PolishProperty.eu publikuje aktualne informacje z rynku mieszkaniowego oraz porady ekspertów.

 

Dowiedz się więcej na stronie polishproperty.eu

 

PolishProperty.eu

Odrzańska 15/1b

50-113 Wrocław

Telefon: 504 140 500

Email: biuro@polishproperty.eu

Własne mieszkanie warto powierzyć pewnym najemcom. Szczegółowe sprawdzenie przyszłych lokatorów należy do praw właścicieli mieszkań, ale nie zawsze jest wykorzystywane. W Polsce brakuje jeszcze baz danych ułatwiających bezpieczny wynajem. Jak sprawdzić, czy oddajesz mieszkanie w dobre ręce?
Im większa grupa klientów, tym większe szanse na korzystny, szybki wynajem. Obcokrajowcy szukają pracy i tym samym mieszkań w Polsce, a ofert specjalnie dla nich ciągle brakuje. Czy wynajem obcokrajowcom to prosta sprawa? Dowiedz się więcej na ten temat.

REKLAMA

Obcokrajowcy, którzy zaczynają pracę w Polsce, chcą od razu przyjechać do konkretnego mieszkania. Wynajem na odległość jest nowym wyzwaniem dla wynajmujących i pośredników. Czy można bezpiecznie wynająć własne mieszkanie bez osobistego spotkania?
Kredyt hipoteczny od tego roku wiąże się z obowiązkowym wkładem własnym. Zgodnie z zasadami Rekomendacji S ma wynosić 5%. Ta kwota nie zawsze jest wystarczająca. Które banki zaostrzyły zasady i udzielają niższych kredytów?

REKLAMA

Jak wybrać mieszkanie z rynku wtórnego? Oferta jest naprawdę bogata, a możliwość szybkiej przeprowadzki i dobra lokalizacja przemawiają na korzyść lokali z drugiej ręki. Oprzyj swój wybór o eksperckie wskazówki architekta.
Mieszkanie z rynku pierwotnego jest tylko Twoje od samego początku. Wiesz, że masz wpływ na jego projekt? Udany zakup mieszkania to taki, który wyklucza nieprzewidziane wydatki – kieruj się więc wskazówkami architekta.
Każdy, kto decyduje się na budowę domu zaczyna od kupienia działki. Następny krok, to wykonanie pojektu architektonicznego przez specjalistę, który od momentu jego stworzenia chroniony jest prawem autorskim.
Nieruchomość można nabyć poprzez kupno praw własności, ten sposób jest najpowszechniejszy i najbardziej oczywisty. Trzeba jednak wiedzieć, że nieruchomość można nabyć w inny sposób, np. przez zasiedzenie. Czy wiesz na czym to polega?
Zdjęcie nieruchomości to jej najlepsza wizytówka w internecie. Ładne zdjęcie bez zwięzłego i ciekawego opisu na niewiele się jednak zda. Czy wiesz w takim razie, jak przygotować interesujący opis nieruchomości?
Eksmisja nie jest przyjemnym momentem zarówno dla lokatorów, jak i dla właścicieli mieszkań. Jak wygląda ten trudny proces?
Obok ogrzewania konwekcyjnego, czyli klasycznych kaloryferów, coraz większą popularność zyskuje również ogrzewanie podłogowe.
Często się zdarza, że lokatorzy nie płacą czynszu i w związku z długami ich nieruchomość trafia na licytację. Oczywiście każdy zainteresowany może je kupić, pytanie tylko – jak to zrobić?
Czy można w mieszkaniu otworzyć biuro, a w przydomowym garażu kwiaciarnię? Tak, jest to możliwe, trzeba jednak wcześniej pamiętać o zmianie przeznaczenia lokalu.
Zdecydowanie się na kredyt hipoteczny i jego późniejsza spłata, to nie lada wyzwanie. Decyzja o kredycie musi być przemyślana, a zobowiązanie nie może przekraczać możliwości finansowych kredytobiorcy.
Planujesz wynajem mieszkania? Zobacz, jak przygotować mieszkanie pod wynajem. Nie musisz urządzać mieszkania w wysokim standardzie, dobrym rozwiązaniem jest dopasowanie standardu i stopnia wyposażenia, do przyszłych mieszkańców. Zobacz, jak tego dokonać!
Właściciele mieszkań chcą bezpiecznie wynajmować. Wrzesień i październik to koniec okresu szczególnej aktywności na rynku najmu. Studenci mają ostatnią szanse na znalezienie okazyjnego mieszkania, a wynajmującym z kolei zależy na pewnych lokatorach i oczywiście zysku. Jak mądrze podejść do tematu wynajmu?
Podczas wynajmu mieszkania warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Warto zapytać czy koszt najmu uwzględnia czynsz oraz jaka jest wysokość kaucji, która bardzo często zależy od stanu mieszkania. Na co zwrócić uwagę podczas podpisywania umowy? O co pytać wynajmującego. Zobacz poradnik.
Studenci to jedna z największych grup napędzających rynek najmu. Akademiki są najtańsze, ale ich liczba nie jest wystarczająca. Właściciele mieszkań zacierają ręce i liczą zysk z najmu. Czego szukają studenci i co mogą znaleźć w rozsądnej cenie?
W 2013 r. ceny mieszkań znacznie spadły, ale mimo wszystko ciągle jeszcze własne mieszkanie jest dużym wydatkiem. Tanie mieszkania to przede wszystkim rynek wtórny – można np. kupić mieszkanie od gminy. Dowiedz się, gdzie szukać oszczędności.
W Polsce studiuje już 23 tys. obcokrajowców. To ciągle mniej niż na Węgrzech, ale dane GUS-u potwierdzają tendencję wzrostową. Nasz kraj chętnie wybierają Norwegowie, Szwedzi, a także Ukraińcy. Studenci zza granicy wynajmują mieszkania i kupują własne – jak w związku z tym wygląda kwestia kredytu hipotecznego dla nich?

REKLAMA