| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Tomasz Duraj
Tomasz Duraj

doktor hab. nauk prawnych, ekspert z zakresu prawa pracy

Autor blisko 40 publikacji naukowych z zakresu prawa pracy. Specjalizuje się w problematyce indywidualnego prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji zatrudnieniowej kadry kierowniczej. Doświadczony wykładowca, szkoleniowiec, od wielu lat zajmuje się doradztwem z zakresu prawa pracy.

Koordynator Serwisu Prawa Pracy
Tel. 604 100 257
www.tduraj.pl
Adres mail: serwis@tduraj.pl
www.facebook.com/tomaszszspp

Serwis Prawa Pracy kieruje swoją ofertę zarówno do pracodawców, którzy na co dzień w praktyce stosują prawo pracy i spotykają się z wieloma problemami, których sami nie są w stanie rozwiązać, jak również do pracowników, których prawa wynikające ze stosunku pracy zostały naruszone (także pracowników zajmujących stanowiska kierownicze). Usługi Serwisu Prawa Pracy obejmują:
a. obsługa prawna przedsiębiorców i pracowników
b. opinie prawne
c. porady prawne
d. szkolenia i kursy z zakresu prawa pracy
e. obsługa rachunkowa.

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »