| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > PRACUJ W UNII
PRACUJ W UNII

wszystko o pracy w Unii

www.pracujwunii.pl to nowoczesny portal na temat pracy w Unii Europejskiej będący platformą umożliwiającą spotkanie wielu grup zainteresowanych pracą w Polsce i za granicą:

- kandydatów poszukujących pracy,

- pracowników,

- polskich i zagranicznych przedsiębiorstw szukających kandydatów do pracy

- dostawców usług.

Praca w Unii Europejskiej

Osobom poszukującym zatrudnienia udostępniamy sprawdzoną bazę ofert pracy w Polsce i za granicą. Oprócz tego zapewniamy dostęp do informacji związanych z podejmowaniem pracy poza granicami naszego kraju. Podpowiadamy jak znaleźć wiarygodnego pracodawcę, co warto wiedzieć o zasadach pracy w krajach UE oraz jaką formę zatrudnienia wybrać. Przekazujemy szereg wiadomości przydatnych wszystkim osobom decydujących się na pracę za granicą.

Oferta dla firm

Pracodawcom oferujemy możliwość publikowania ofert pracy oraz zarządzania otrzymanymi aplikacjami, a także dostęp do bazy kandydatów z różnych branż, posiadających sprawdzone kompetencje i umiejętności. Oprócz tego zapewniamy w pełni profesjonalne usługi rekrutacji i transferu pracowników.

Bezpieczeństwo prawne

Wiedza jaką zdobyliśmy w branży pracy transgranicznej - od samego początku istnienia tego sektora delegowaliśmy pracowników do pracy w UE - pozwala nam na oferowanie usług prawnych obejmujących udzielanie informacji na temat możliwości zatrudnienia i delegowania pracowników za granicę oraz zatrudnienia w Polsce. Ponadto osobiście opiniowaliśmy oraz negocjowaliśmy zapisy nowej europejskiej dyrektywy wdrożeniowej dotyczącej delegowania pracowników.

Wszystkim zainteresowanym dostarczamy aktualne i wiarygodne informacje dotyczące zatrudnienia w UE.

PRACUJ W UNII SP. Z O.O.
ul. Nenckiego 136A, 52-223 Wrocław,
tel.: +48 71 79 33680, fax: +48 71 79 33 681
info@pracujwunii.pl
www.pracujwunii.pl

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Bartłomiej Ślawski

Country Manager VMware w Polsce

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »