| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Krzysztof Jan Majczyk

Krzysztof Jan Majczyk

Krzysztof Jan Majczyk

Doradca podatkowy


Od 20 lat prowadzi Kancelarię „Doradztwo Podatkowe Krzysztof Jan Majczyk", ul. Wadowicka 12/430, 30-415 Kraków, Nr wpisu: 02880, w której świadczy usługi księgowe, podatkowe i prawne dla krajowych i zagranicznych spółek prawa handlowego.


Specjalizuje się w zastępstwie procesowym przed sądami administracyjnymi w sprawach podatkowych oraz w obronie upadających przedsiębiorstw przed nadużyciami władzy popełnianymi przez przedstawicieli instytucji publicznych.


Jest autorem kilkudziesięciu praktycznych komentarzy podatkowych i księgowych, min. dla WoltersKluwer, Wiedzy i Praktyki, Taxnet, Nettax. W 2013 r. nakładem Becka ukazała się książka „Sporządzanie skargi i skargi kasacyjnej w postępowaniu sądowoadministracyjnym z uwzględnieniem spraw podatkowych. Komentarz praktyczny z orzecznictwem. Wzory pism procesowy i kazusy”. Niebawem ukaże się w wydawnictwie Lexis Nexis pozycja „Umowy gospodarcze – umowy, podatki, księgowanie, orzecznictwo. Wzory wraz z objaśnieniami.” pod redakcją naukową w/w autora.


Absolwent studiów doktoranckich na WPiA UJ. Zainteresowania naukowe skupia na filozofii prawa rozumianego jako dialektyka interesów prawnych, obiektywnych choć niewspółmiernych wartości i wyrażających je zasad prawnych. Rozprawa doktorska dotyczy normatywności zasad prawnych na przykładzie zasady in dubio pro tributario.


Prowadzi spółkę konsultingową prawa brytyjskiego Polish Consulting Ltd z siedzibą w Londynie.


Kontakt:

Doradztwo Podatkowe

Krzysztof Jan Majczyk

ul. Wadowicka 12/430

30-415 Kraków

Nr wpisu: 02880

tel: 662-268-917

email: krzysztof.majczyk@gmail.com

www.kjm.kancelariamg.pl

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Kuczkowski

Radca prawny, partner, kieruje biurem kancelarii Raczkowski Paruch w Poznaniu. Od ponad 12 lat doradza klientom w zakresie prawa pracy. Posiada szczególnie bogate doświadczenie w zbiorowych stosunkach pracy, w tym w zakresie rozwiązywania i wdrażania układów zbiorowych i innych porozumień ze stroną związkową, gwarancji pracowniczych, prowadzenia sporów zbiorowych i negocjacji ze związkami zawodowymi. Prowadził szereg restrukturyzacji pracowniczych obejmujących zarówno zwolnienia grupowe, jak i programy dobrowolnych odejść oraz inne formy zmniejszania poziomu zatrudnienia. Doradza przy zatrudnianiu kadry menedżerskiej wysokiego szczebla. Bardzo często reprezentuje klientów przed sądami pracy. Ma dużą znajomość branży transportowej i produkcyjnej. Pracował w renomowanych polskich kancelariach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »