| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > AkademiaGier.com
AkademiaGier.com

ekspert z zakresu HR

AkademiaGier.com to firma zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem gier biznesowych. Wieloletnie doświadczenie biznesowe, trenerskie i coachingowe umożliwiło stworzenie skutecznych narzędzi w postaci gier przynoszących efekty zgodne z oczekiwaniami klientów. AkademiaGier.com oferuje gotowe gry, a także wykonanie ich na zamówienie, dostosowując je do specyfiki danej firmy. Klienci mają możliwość zdefiniowania konkretnych celów i potrzeb związanych z grą.

AkademięGier.com tworzą praktycy biznesowi i entuzjaści różnego typu gier, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem. W rozwoju gier wykorzystują swoje doświadczenia z prowadzenia sesji coachingowych, szkoleń, warsztatów, grup zadaniowych, moderowania dyskusji, zarządzania projektami i zespołami, wdrażania nowatorskich rozwiązań w różnych środowiskach, w przedsiębiorstwach państwowych i firmach prywatnych, w Polsce i za granicą. Przy tworzeniu gier firma współpracuje m.in. ze znanym projektantem gier planszowych, Filipem Miłuńskim, autorem takich uznanych gier planszowych jak Mali Powstańcy, Magnum Sal czy Mare Balticum.

www.akademiagier.com

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Monika Dmochowska

Radca prawny w kancelarii Raczkowski Paruch sp.k. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przed rozpoczęciem współpracy z kancelarią Raczkowski Paruch, zdobywała doświadczenie w międzynarodowych kancelariach prawnych PwC Legal, CMS Cameron McKenna oraz wspierając jednego z kluczowych klientów kancelarii w ramach oddelegowania w jego siedzibie (secondment) w Warszawie i w Wiedniu. Posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie prawa pracy, w szczególności w sprawach związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, w tym kadry menedżerskiej, wprowadzaniem programów premiowych, ochroną danych osobowych pracowników, a także w prawno-pracowniczych aspektach transakcji korporacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »