| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

Outsourcing kadr i płac

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o specjalizuje się w outsourcingu kadr i płac, który jest główną działalnością spółki, a także w doradztwie oraz szkoleniach wewnętrznych w zakresie tzw. twardego HR.

To, co wyróżnia nas spośród licznych firm outsourcingowych, to wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane zarówno w małych jak i dużych podmiotach - w różnych branżach oraz każdorazowo - indywidualne podejście do klienta. Prawo pracy i ubezpieczenia to nasza pasja, dlatego tak wiele firm nam zaufało.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o. oprócz obsługi kadr i płac zapewnia swoim klientom wsparcie we wszystkich aspektach z tym związanych. Nasi eksperci specjalizują się również w audycie kadrowo-płacowym, który pomogą wykryć nieprawidłowości i zastosować najlepsze rozwiązania naprawcze oraz zoptymalizować koszty pracy.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o. oferuje również zamknięte szkolenia z prawa pracy i ubezpieczeń, które mają na celu poprawę jakości i wydajności pracy oraz podniesienie kompetencji zawodowych pracowników. Szkolenia koncentrują się głównie na warsztatach praktycznych pozwalających rozwiązać skomplikowane zagadnienia prawne na faktycznych przypadkach występujących w danej firmie.

Szkolenia wewnętrzne organizowane są według programu opracowanego indywidualnie dla firmy i dostosowane są do specyfiki jej działalności. Pozwalają przeszkolić część lub cały zespół pracowników w dogodnym terminie i miejscu.

Udzielamy również porad prawnych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych klientom indywidualnym, którym możemy zaproponować najlepsze rozwiązania oraz zweryfikować prawidłowość wyliczeń pracodawcy lub ZUS dotyczących wynagrodzenia lub zasiłku.

Zapraszamy na naszą stronę http://helpdeskkadrowy.pl/

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Roman Iwasieczko

Coach, trener, HR Biznes Partner. Długoletnie doświadczenie (od 2000 roku) jako trener biznesu, umiejętności negocjacyjnych, motywacyjnych i menedżerskich. W ramach realizowanych projektów zajmował się programami sprzedażowymi, rozwojowymi i outplacementowymi głównie dla firm FMCG, telekomunikacyjnych oraz organizacji społecznych. W ramach prowadzonych szkoleń i warsztatów wykorzystuje autorskie fabularne gry szkoleniowe, innowacyjne symulacje oraz aplikacje wirtualnej rzeczywistości, których jest pomysłodawcą i współproducentem. Jest certyfikowanym coachem ICC (International Coaching Community), Praktykiem i Masterem NLP (certyfikowanym przez Christinę Hall – The Society of Neuro-Linguistic Programming), posiada akredytację Insights Discovery oraz certyfikat interpretacji Testów Hogana (Hogan Assessment Systems) – narzędzi do szczegółowego badania potencjału osobowości na polu prywatnym i zawodowym.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »