| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Vindicat sp. z o.o.
Vindicat sp. z o.o.

Vindicat to ogólnopolska firma windykacyjna realizująca usługi odzyskiwania należności. Jesteśmy również pionierem w tworzeniu rozwiązań informatycznych, umożliwiających samodzielne odzyskiwanie długów przez wierzycieli. VCAT.pl to internetowa platforma skutecznej windykacji należności

Jesteśmy specjalistami w zakresie windykacji należności i dostarczamy przedsiębiorcom najnowocześniejszych narzędzi do windykacji.

Stworzyliśmy innowacyjną platformę, która wspiera skuteczną windykację.

System pomaga wierzycielom samodzielnie odzyskiwać należności. W prosty sposób edukujemy w zakresie stosowanych procedur prawnych. Dostarczamy wiedzę, narzędzia i spersonalizowane dokumenty. Platforma pozwala również zlecić windykację naszym specjalistom i monitorować w czasie rzeczywistym postępy prowadzonych działań.

Działamy także na rzecz wierzycieli, którym pomagamy odzyskać należności od dłużników. W codziennej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie w zakresie windykacji z nowymi technologiami internetowymi.

Nasze atuty to:

- doświadczeni negocjatorzy,

- fachowa obsługa prawna,

- rzetelność i lojalność wobec klienta,

- skuteczność

oraz system VCAT.

Dane teleadresowe:

Vindicat sp. z o.o.
ul. Erazma Ciołka 12
01-402 Warszawa

tel: 796 123 124
biuro@vindicat.pl

KRS 0000516043, NIP 5272717387
Kapitał zakładowy 40 000 PLN
wpłacony w całości

www.vindicat.pl

Kancelaria windykacyjna

www.vcat.pl

Platforma skutecznej windykacji

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »