| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Patrycja Kaźmierczak, Tomasz Wojdal

Patrycja Kaźmierczak, Tomasz Wojdal

Patrycja Kaźmierczak, Tomasz Wojdal

KRS Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne i podatkowe dla biznesu - zajmuje się obsługą prawną i podatkową podmiotów gospodarczych, opracowuje dla nich plany restrukturyzacji (m.in. przekształcenia, wydzielenia, fuzje), wprowadza optymalizacyjne rozwiązania podatkowe oraz dba o to, aby zawierane kontrakty handlowe dawały maksymalne poczucie bezpieczeństwa.

KRS KANCELARIAświadczy kompleksowe usługi prawne i podatkowedla biznesu, pomagając polskim przedsiębiorcom i zagranicz­nym inwestorom w osiąganiu ich celów biznesowych. Specjalizuje się w dostarczaniu Klientom innowacyjnych i efektywnych rozwiązań prawnych, gwarantujących bezpieczeństwo obrotu prawnego.KRS KANCELARIAzajmuje się także obsługą prawną i podatkową podmiotów gospodarczych, opracowuje dla nich plany restrukturyzacji (m.in. przekształcenia, wydzielenia, fuzje), wprowadza optymalizacyjne rozwiązania podatkowe oraz dba o to, aby zawierane kontrakty handlowe dawały maksymalne poczucie bezpieczeństwa.

KRS KANCELARIA to sprawny, szybki i mobilny zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych oraz prawników, którzy obsługują Klientów w całej Polsce i w Europie, a także na świecie.KRS KANCELARIAzostała wyróżniona w XI Rankingu Największych Firm Doradztwa Podatkowego w 2016 roku w Polsce, opublikowanym w Dzienniku Gazecie Prawnej w dniu 23 marca 2017 roku, zajmując 1 miejsce w województwie łódzkim oraz 25 miejsce w Polsce w kategorii firm średniej wielkości.

Świadczona przez nas obsługa prawna opiera się na:

Jakości i wiedzy – naszą pracę cechują najwyższe standardy jakości, nasi doświadczeni prawnicy nieustannie pogłębiają wiedzę, a także wsłuchują się w potrzeby Klientów.

Innowacyjności i kreatywności– wprowadzamy nowatorskie rozwiązania prawne, aby nadążyć za dynamicznie zmieniającymi się warunkami rynkowymi. Patrzymy w przyszłość eliminując możliwość pojawienia się ewentualnych problemów u naszych Klientów. Staramy się chronić naszych Klientów przed potencjalnymi ryzykami, dostarczając im optymalnych rozwiązań.

Współpracy i zaangażowaniu – celem Kancelarii jest ścisła współpraca z Klientami, umożliwiająca poznanie prowadzonej przez nich działalności i dostosowanie usług do ich potrzeb. Staramy się poznać branże, trendy oraz rynki, na których działają nasi Klienci. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny.

Odpowiedzialności – pracujemy i świadczymy usługi zgodne ze standardami etyki zawodowej, kierując się przede wszystkim odpowiedzialnością za to, co oferujemy.

Zaufaniu i dostępności – budujemy długotrwałe relacje z Klientami. Kierując się uczciwością i lojalnością wobec Klientów, zdobywamy ich zaufanie. Jesteśmy dostępni dla swoich Klientów przez 5 dni w tygodniu w godzinach od 9.00 – 19.30, a także zawsze w sytuacjach awaryjnych.

OBSZARY NASZEJ SPECJALIZACJI

Doradztwo w zakresie prawa podatkowego;

Doradztwo prawnew zakresie prawa budowlanego;

Doradztwo w zakresie restrukturyzacji i przekształceń;

Doradztwo w zakresie zakładania i obsługi spółek;

Doradztwo prawno - podatkowe w zakresie sporządzania umów;

Doradztwo prawno - podatkowe w zakresie planowania sukcesji w biznesie;

Doradztwo prawne w zakresie prawa własności intelektualnej i przemysłowej.

KRS KANCELARIA

ul. Targowa 35

90-043 Łódź

tel. 42 207 66 66

kancelaria@krs-adwokaci.pl

www.krs-adwokaci.pl

Tomasz Wojdal, radca prawny. Partner w KRS KANCELARII PATRYCJA KAZMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW i RADCÓW PRAWNYCH. Specjalista prawa podatkowego, handlowego i gospodarczego.

Doradza Klientom w wielu aspektach z zakresu prawa spółek, fuzji i przejęć, konfliktach właścicielskich w spółkach, restrukturyzacji właścicielskiej, finansowej i majątkowej z udziałem wielu stron. Zajmuje się obsługą prawno – podatkową przedsiębiorców, restrukturyzacjami i przekształceniami, problematyką cen transferowych oraz planowaniem sukcesji w biznesie. W tym zakresie opracowuje koncepcje restrukturyzacyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, a także wdraża je w życie przeprowadzając procesy przekształceń, łączeń i podziału spółek handlowych. Do swoich sukcesów zalicza wiele projektów restrukturyzacyjnych i optymalizacyjnych przedsiębiorców z branży budowlanej, telekomunikacyjnej, marketingowej oraz motoryzacyjnej, które cały czas przynoszą wymierny efekt oszczędności podatkowych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawno – podatkowej firm, które zdobywał w największych kancelariach prawno – podatkowych w Łodzi oraz w międzynarodowej grupie doradztwa podatkowego.

Języki: polski, angielski.

Członkostwo: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi.

Edukacja: Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, absolwent University Maastricht (Holandia), gdzie zajmował się studiami z zakresu komparatystyki prawniczej (prawo amerykańskie i holenderskie) oraz prawa europejskiego z uwzględnieniem aspektów podatkowych.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Grupa Deweloperska GEO

Grupa Deweloperska GEO to holding kilkunastu spółek, prowadzących aktywną działalność na terenie trzech polskich aglomeracji: Krakowa, Wrocławia i Katowic.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »