| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR BIZNES > Doradca klienta

Doradca klienta

INFOR Biznes Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy INFOR PL,
wydawca największego dziennika gospodarczego Dziennik Gazeta Prawna,
w związku z poszerzeniem zespołu poszukuje pracownika na stanowisko:

Lokalizacja Warszawa

Zadania

  • Kontakt sprzedażowy z wybranymi klientami  (telefoniczny i emailowy)
  • Kontakt sprzedażowy z leadami
  • Udział w programach lojalnościowych skierowanych do wybranych grup klientów
  • Aktualizacja baz danych
  • Informowanie klientów o zmianach w produkcie, prowadzenie telefonicznych ankiet na grupie klientów
  • Odpowiedzialność za realizację określonego planu sprzedażowego

Oczekiwania

  • Minimum roczne doświadczenie w telemarketingu B2B
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Szukanie sposobów na rozwiązanie problemu, pomysłowość i samodzielność
  • Zdolność wdrożenia się w wydawniczy produkt cyfrowy B2B i syntetycznego przekazywanie jego zalet
  • Umiejętność argumentowania i nawiązywania dobrej relacji z klientem

Oferujemy

  • Pracę telefoniczną po stronie klienta (nie agencji telemarketingowej)
  • Pracę dla uznanego dziennika
  • Umowę cywilno-prawną: podstawa plus realna do pozyskania comiesięczna prowizja
  • Możliwość pracy w krótszym wymiarze czasu

Osoby zainteresowane rekrutacją zapraszamy do aplikowania TUTAJ

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES