| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR BIZNES > Programista do projektu w React JS.

Programista do projektu w React JS.

INFOR Biznes Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy INFOR PL,
wydawca największego dziennika gospodarczego Dziennik Gazeta Prawna,
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektu nowego CMSa redakcyjnego w technologii React;
  • Raportowanie prac i stała współpraca z zamawiającym.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • JavaScript ES6+,
  • React,
  • Mobx,
  • Webpack,
  • Bootstrap,
  • PHP7,
  • Postgresql.

Mile widziane:

  • Docker,
  • Symfony3,
  • Redis,
  • GIT,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Przewidywany czas trwania projektu: 6-8 miesięcy. Po zakończeniu projektu istnieje możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV TUTAJ

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES