| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR IT > Tester

Tester

INFOR IT Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy INFOR PL,
tworząca serwisy internetowe oraz aplikacje na urządzenia mobilne
w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na stanowisko:

Tester

Lokalizacja Warszawa

Zadania:

  • wykonywanie testów aplikacji i zgłaszanie wykrytych błędów;
  • przygotowywanie dokumentacji oraz scenariuszy testowych;
  • sprawdzanie zgodności testowanych aplikacji ze specyfikacją;
  • analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych;
  • zapewnianie wysokiej jakości przekazywanego oprogramowania;

Oczekiwania:

  • mile widziani studenci (III, IV, V rok ) i absolwenci kierunków: telekomunikacja, informatyka lub pokrewne;
  • gotowość do pracy w wymiarze pełnego etatu;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze;
  • mile widziane doświadczenie w testowaniu oprogramowania IT;

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenia;
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie testowania oprogramowania;
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami;

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do aplikacji TUTAJ w tytule maila proszę o wpisanie nazwy stanowiska.

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES