| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR IT > Programista PHP

Programista PHP

INFOR IT Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy INFOR PL,
tworząca serwisy internetowe oraz aplikacje na urządzenia mobilne
w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na stanowisko:

Lokalizacja Warszawa

Zadania:

  • Dobra znajomość PHP 5
  • Znajomość frameworka Symfony 2/3 lub CMS eZPublish
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na HTTP, Web Services, REST, JSON lub XML
  • Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT

Oczekiwania:

  • mile widziani studenci (III, IV, V rok ) i absolwenci kierunków: telekomunikacja, informatyka lub pokrewne;
  • gotowość do pracy w wymiarze pełnego etatu;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • Zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie pozyskiwania i określania wymagań względem systemów IT oraz tworzenia dokumentacji analitycznych;
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami;

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do aplikacji na adres TUTAJ.

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Aktualizacja: 06.07.2017

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES