| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR IT > Administrator Systemów Informatycznych

Administrator Systemów Informatycznych

INFOR IT to dynamicznie rozwijający się Software House, specjalizujący się w tworzeniu aplikacji mobilnych na wszystkie najważniejsze platformy (iOS, Android, Windows Phone, Windows 8 i inne) oraz projektowaniu aplikacji telewizyjnych (Smart TV). Spółka INFOR IT jest doświadczonym partnerem wdrożeniowym systemów klasy CRM i innych aplikacji biznesowych dostosowanych do potrzeb każdego klienta. INFOR IT specjalizuje się także w budowaniu platform e – commerce, opartych na systemie Magento i profesjonalnych serwisów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania osoby na tym stanowisku:

  • Administracja systemami Linux
  • Administrowanie bazami danych (PostgreSQL, MySQL)
  • Administrowanie serwerami www (Apache, Nginx)
  • Administrowanie serwerami pocztowymi (Postfix)
  • Automatyzacja procesów w Ansible
  • Opieka nad fizycznym sprzętem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux ( preferowany CENTOS )
  • Bardzo dobra znajomość administracji bazami danych PostgreSQL i MySQL
  • Bardzo dobra znajomość administracji serwerami WWW ( Apache, Nginx )
  • Znajomość administracji serwerami pocztowymi ( Postfix, Dovecot )
  • Znajomość administracji systemami wysokiej dostępności
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji (preferowany Ansible)
  • Znajomość języków skryptowych
  • Znajomość języka angielskiego

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

  • współpracę w oparciu o wybraną formę umowy (B2B, UoP, zlecenie);
  • zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami;
  • pakiet socjalny;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk TUTAJ

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES