| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > Przedstawiciel Handlowy INFORLEX.PL

Przedstawiciel Handlowy INFORLEX.PL

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej,
wydawca specjalistycznych czasopism (m.in. „Monitora Księgowego”, „Rachunkowości Budżetowej”, „Personelu i Zarządzania”), wydawca serwisu internetowego www.infor.pl oraz nowoczesnych platform internetowych:  INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego, INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i prawa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Warszawa, Wrocław

Trójmiasto, Szczecin

Łodź, Poznań, Lublin

nr ref.: IN.PH.08.2016

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe od 4.000 zł.
  • prowizję płatną za realizację planu już od 50%
  • płacimy dodatkowe premie za zrealizowane spotkania
  • umawiamy spotkania dla Ciebie i za Ciebie
  • gwarantujemy bazy potencjalnych klientów
  • pakiet medyczny
  • kartę multisport

Czego wymagamy:

  • doświadczenia w sprzedaży do klientów biznesowych – szczególnie z branży wydawniczej

Jakie będą Twoje zadania:

  • prezentacja funkcjonalności systemu INFORLEX.PL klientom biznesowym z podległego regionu
  • nawiązywanie długotrwałej relacji, doradzanie i szkolenie klientów z wdrażanego produktu elektronicznego

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie kwestionariusza znajdującego się tutaj

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Aktualizacja: 19.12.2016

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES