| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > Specjalista ds. rozwoju produktu

Specjalista ds. rozwoju produktu

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej,
wydawca specjalistycznych czasopism (m.in. ‘Monitora Księgowego”, „Rachunkowości Budżetowej”, „Personelu i Zarządzania”) , wydawca serwisu internetowego www.infor.pl, oraz nowoczesnych platform internetowych:  INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego,
INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i prawa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Warszawa

Nr.ref. BDS.09.2016

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie i wykonywanie planów rozwoju usługi klienta
  • Rozwój platformy portalu wiedzy
  • Wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
  • Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu
  • Kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów usługowych
  • Wypracowywanie rozwiązań dla problemów związanych z realizacja usługi

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług wiedzy
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz rachunkowości budżetowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, przedsiębiorczość
  • Innowacyjność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Kreatywność, która pozwoli znajdować nowe zastosowania i tworzyć nowe rozwiązania produktowe w swojej kategorii

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w stabilnej, cieszącej się prestiżem organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pakiet socjalny
  • Kartę na zajęcia sportowe
  • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie kwestionariusza rekrutacyjnego znajdującego się TUTAJ

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji:

Aktualizacja: 19.12.2016

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES