| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej, wydawca nowoczesnych platform internetowych: INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i prawa, INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego oraz specjalistycznych czasopism (m.in. ‘Monitora Księgowego”, „Rachunkowości Budżetowej”, „Personelu i Zarządzania”) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Warszawa

Zadania:

  • planowanie czasopisma i pracy w zespole
  • redagowanie i opracowywanie treści merytorycznych z zakresu samorządu terytorialnego oraz prawa i postępowania administracyjnego,
  • pozyskiwanie ekspertów/autorów do współpracy,
  • budowanie relacji z Partnerami,
  • przygotowywanie publikacji do druku (współpraca ze studiem dtp, korektą, działem produkcji),
  • tworzenie i weryfikacja materiałów promocyjnych związanych z publikacją,
  • obsługa aplikacji internetowych  i zamieszczanie na stronach internetowych materiałów,
  • tworzenie newsletterów,
  • współpraca w działem reklamy,
  • udział w konferencjach i wydarzeniach związanych z samorządem terytorialnym,
  • monitorowanie rynku wydawnictw prawnych z obszaru tematyki samorządowej i administracji publicznej

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju
  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • możliwość pracy zdalnej, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wymagania:

  • wiedza z zakresu prawa samorządowego oraz administracyjnego (ukończone studia prawnicze)
  • doświadczenie na stanowisku redaktora pism branżowych  (szczególnie z zakresu samorządu terytorialnego)
  • umiejętności językowe, nienaganna polszczyzna,
  • umiejętność organizowania pracy innym oraz zlecania zadań
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość środowiska samorządowego,

Osoby zainteresowane rekrutacją zapraszamy do aplikacji TUTAJ.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Aktualizacja: 24.04.2017

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES