| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > REDAKTOR NACZELNY (KSIĄŻKI)

REDAKTOR NACZELNY (KSIĄŻKI)

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej,                         wydawca nowoczesnych platform internetowych: INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i prawa, INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego oraz specjalistycznych czasopism (m.in. ‘Monitora Księgowego”, „Rachunkowości Budżetowej”, „Personelu i Zarządzania”) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie programu publikacji jednorazowych
  • Inicjowanie publikacji książkowych
  • Inicjowanie błyskawic
  • Opracowanie programu pozyskania autorów
  • Nadzór i organizacja pracy zespołu WPPJ
  • Przygotowanie założeń budżetowych programu
  • Monitoring zmian przepisów
  • Monitoring konkurencji

Wymagania:

  • Minimum 2 lata praktyki na stanowisku zastępca redaktora naczelnego lub podobnym
  • Praktyczne doświadczenie w kierowaniu projektami wydawniczymi
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość procesu wydawniczego (m.in. korekta , fotoskład, makietowanie):
  • Kreatywność, rzetelność, solidność wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • atrakcyjną i samodzielną pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i stabilizację
  • prywatna opiekę medyczną
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • kartę sportową Multisport

Osoby zainteresowane rekrutacją zapraszamy do aplikacji TUTAJ.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES