| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > REDAKTOR - MOTORYZACJA

REDAKTOR - MOTORYZACJA

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej,                         wydawca nowoczesnych platform internetowych: INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i prawa, INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego oraz specjalistycznych czasopism (m.in. ‘Monitora Księgowego”, „Rachunkowości Budżetowej”, „Personelu i Zarządzania”) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Warszawa

Nr ref.: IN.moto.08.2017

Zadania:

  • redagowanie i opracowywanie treści do portalu o tematyce motoryzacyjnej;
  • nadzór merytoryczny nad ukazującymi się tekstami i dbanie o ich jakość;
  • testowanie i opisywanie samochodów wchodzących na polski rynek;
  • pozyskiwanie ekspertów/autorów do współpracy;
  • zamieszczanie treści na stronach internetowych;
  • udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w portalu lub wydawnictwie o tematyce motoryzacyjnej;
  • bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej;
  • nienaganna polszczyzna oraz znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziana znajomość podstawowych zasad SEO i SEM;
  • mile widziana znajomość narzędzi analitycznych (Gemius Analytics, Gemius Traffic).
  • czynne prawo jazdy (minimum kat. B, mile widziana kategoria A);

Oferujemy:

  • System pracy oparty o work-life balance
  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju;
  • duży poziom samodzielności;
  • praca na miejscu w redakcji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane rekrutacją zapraszamy do aplikacji TUTAJ

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES