| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > Research Analyst - Młodszy specjalista ds. badań i analiz

Research Analyst - Młodszy specjalista ds. badań i analiz

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej, wydawca nowoczesnych platform internetowych: INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i prawa, INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego oraz specjalistycznych czasopism (m.in. ‘Monitora Księgowego”, „Rachunkowości Budżetowej”, „Personelu i Zarządzania”) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Okopowa 58/72

Zadania:

  • przeprowadzanie analiz rynku (desk research, monitoring konkurencji), analiz porównawczych, syntez badawczych; Rynek polski oraz zagraniczny
  • tworzenie rekomendacji płynących z analiz, dotyczących działań strategicznych spółki
  • proponowanie nowych rozwiązań i kierunków rozwoju
  • analiza trendów rynkowych i interpretacja wyników badań
  • samodzielna realizacja projektów analitycznych

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów analitycznych
  • dobrą znajomość technik i metod badań marketingowych ilościowych i jakościowych
  • praktyczną znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • praktyczna znajomość MS Office (Power Point, Excel)
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • system pracy oparty o work-life balance
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę
  • owocowe poniedziałki, karta multisport
  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju;

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji TUTAJ

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES