| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > SEKRETARZ REDAKCJI

SEKRETARZ REDAKCJI

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej, wydawca nowoczesnych platform internetowych: INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i prawa, INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego oraz specjalistycznych czasopism (m.in. ‘Monitora Księgowego”, „Rachunkowości Budżetowej”, „Personelu i Zarządzania”) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Okopowa 58/72

Zadania:

  • organizacja procesu wydawniczego,
  • współpraca z innymi działami przy realizacji procesu wydawniczego,
  • obsługa systemu wydawniczego w zakresie wymaganym na zajmowanym stanowisku,
  • nadzór nad korektą,
  • współpraca z produkcją i drukarnią

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe na kierunku polonistyka lub dziennikarstwo
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów,
  • znajomość oprogramowania wydawniczego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość, dokładność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość procesu wydawniczego,
  • łatwość w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu informacji,

Oferujemy:

  • system pracy oparty o work-life balance
  • owocowe poniedziałki, karta multisport
  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju;
  • duży poziom samodzielności;
  • praca na miejscu w redakcji.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji TUTAJ

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES