| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > REDAKTOR (KSIĄŻKI)

REDAKTOR (KSIĄŻKI)

Zakres obowiązków:

  • Udział przy opracowywaniu programu publikacji jednorazowych
  • Monitorowanie wykonania planów wydawniczych publikacji jednorazowych
  • Koordynacja procesu redakcyjno-produkcyjnego;
  • Prowadzenie poszczególnych tytułów;
  • Współpraca z innymi działami, wymiana i udostępnianie potrzebnych informacji dotyczących publikacji jednorazowych
  • Udział w kolegiach redakcyjnych
  • Współtworzenie procedur dotyczących publikacji jednorazowych oraz systemu wydawniczego
  • Monitoring konkurencji

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w kierowaniu projektami wydawniczymi
  • Znajomość procesu wydawniczego
  • Kreatywność, rzetelność, solidność wykonywanej pracy
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatna opiekę medyczną
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • kartę sportową Multisport
  • owocowe poniedziałki

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji TUTAJ

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR BIZNES