| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kariera > Oferty pracy > INFOR PL SA > Specjalista ds. marketingu kreatywnego

Specjalista ds. marketingu kreatywnego

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analiz rynkowych  w celu szukania innowacyjnych rozwiązań biznesowych dla grupy INFOR – zgodnych z profilem działalności wydawnictwa;
    • rozwiązania natury informatycznej (aplikacje mobilne, programy software, serwisy internetowe)
    • rozwiązania natury merytorycznej (pozyskanie nowych źródeł informacji, wejście w nowe branże)
    • rozwiązania natury usługowej (akwizycje  produktów biznesowych, inwestycje w rokujące Startupy)
  • tworzenie rekomendacji na podstawie przeprowadzanych analiz
  • proponowanie nowych rozwiązań i kierunków rozwoju
  • analiza trendów rynkowych i interpretacja wyników badań. Reagowanie na trendy rynkowe
  • tworzenie koncepcji kreatywnych w odpowiedzi na briefy klientów
  • współpraca z działami spółki: zespoły Marketingu, IT, Redakcji
  • bezpośrednie raportowanie wyników analiz i koncepcji kreatywnych do Zarządu spółki
  • szukanie na rynku ciekawych usług i produktów do akwizycji
  • uczestnictwo w konferencjach typu New Business Development

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale kreatywnym lub projektach
  • wykształcenie wyższe (preferowane ukończone studia na kierunku zarządzanie i marketing,  dziennikarstwo, PR, rachunkowość)
  • znajomość najświeższych trendów na rynku,
  • kreatywność, samodzielność, skrupulatność
  • głowa pełna pomysłów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem (j. niemiecki, rosyjski)

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń socjalnych (Multisport / pakiet medyczny)
  • Owocowe poniedziałki
  • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji TUTAJ

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR BIZNES