| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Programy dla księgowych > MerSoft FK Finanse i Księgowość

MerSoft FK Finanse i Księgowość

Program MerSoft FK Finanse i Księgowość firmy Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. został napisany w technologii webowej, co znacząco ułatwia jego obsługę. Użytkownik obsługujący system zyskuje możliwość użycia funkcji typowych dla przeglądarki internetowej takich jak np. powszechnie używane Ctrl+F do wyszukiwania informacji, czy możliwość wydruku dowolnego zestawienia prezentowanego aktualnie na ekranie.

MerSoft FK Finanse i Księgowość realizuje i usprawnia wiele operacji księgowych, poczynając od budowania planu kont, prostego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż po gotowe lub zdefiniowane przez Użytkownika zestawienia oraz sprawozdania.

Zawiera pełną obsługę dokumentów kasowych, takich jak: KP, KW, raport kasowy, a także bankowych: wyciągi, raporty bankowe etc.

Współpracuje z modułem MerSoft OT Obrót Towarowy, bazując na dokumentach w tym module utworzonych i zapisanych.

Funkcjonalność automatycznego importu wyciągów bankowych eliminuje błędy, które są nieuniknione podczas ręcznego przepisywania danych. Program MerSoft FK został opracowany w sposób umożliwiający konfigurację dowolnego formatu wyciągu bankowego.

Za pomocą MerSoft FK Finanse i Księgowość można dokonywać zarówno rozliczeń odbiorców, jak i dostawców, a także kompensat dokumentów,  drukować wezwania do zapłaty, noty odsetkowe i generować zestawienia dotyczące płatności w wielu przekrojach.  Na żądanie Klienta można przygotować dowolne zestawienie danych, które może być zapamiętywać i modyfikować.

Funkcja Home Banking pozwala tworzyć i zapisywać przelewy, a następnie eksportować je do systemów oferowanych przez banki. Każdy  przelew może zostać wystawiony (najczęściej na podstawie istniejących już w systemie dokumentów rozliczeniowych z danym kontrahentem), opisany i przekazany do realizacji jako dokument elektroniczny.

Program MerSoft FK Finanse i Księgowość jest na bieżąco aktualizowany i zgodny z ustawą o rachunkowości.

Jak dokonać wyboru systemu finansowo-księgowego

MerSoft ŚT Środki Trwałe

Program MerSoft ŚT Środki Trwałe jest jednym z elementów systemu MerSoft wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Jego przeznaczeniem  jest ewidencjonowanie środków trwałych i niematerialnych, elementów wyposażenia, naliczanie planu amortyzacji oraz wysyłanie odpisów amortyzacyjnych do systemu finansowo księgowego.

Czynności gospodarcze związane ze środkami trwałymi ewidencjonowane są w systemie dokumentami, dzięki czemu zawsze można prześledzić całą historię powiązaną z danym zasobem rzeczowym majątku trwałego przedsiębiorstwa. Zastosowane w module narzędzia pozwalają na łatwe i intuicyjne tworzenie raportów użytkownika oraz rozbudowę raportów już istniejących.

Program może pracować samodzielnie lub współpracować z pozostałymi modułami wchodzącymi w skład pakietu MerSoft FK Finanse i Księgowość oraz  z zewnętrznymi programami finansowo-księgowymi. Tak jak inne programy webowe może być użytkowany przez wielu użytkowników jednocześnie.

Polecamy artykuły

Ekspert:

Meritus

Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. jest kontynuatorem działalności firmy Meritus 2 Spółka Jawna, działającej od 1990 r.

Zdjęcia

MerSoft FK Finanse i Księgowość
MerSoft FK Finanse i Księgowość

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 2017 Komentarz69.00 zł

Narzędzia księgowego

reklama

PRACA DLA KSIĘGOWYCH

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Ireneusz Matusiak

Radca Prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »