| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Programy dla księgowych > R2płatnik – kadry i płace dla każdego

R2płatnik – kadry i płace dla każdego

W dobie kapitału ludzkiego jako nadrzędnego i najcenniejszego zasobu przedsiębiorstwa, każda firma powinna uznać za priorytet sprawną i kompleksową obsługę pracowników. Niezbędnym narzędziem, mającym na celu pomoc w kontroli tego rozbudowanego procesu, jest dobry program kadrowo-płacowy.

W R2płatniku istnieje również możliwość naliczania i ewidencji innych przychodów, np. z tytułu umów zlecenia czy umów o dzieło. Atutem jest też automatyczne generowanie przelewów z wynagrodzeń, potrąceń, podatków i składek ZUS dla większości systemów bankowych.

R2płatnikPRO: Przykładowa lista płac

Komunikacja z ZUS i US

Dzięki współpracy ze wspomnianym wcześniej programem Płatnik ZUS oraz z innymi systemami, możliwa jest sprawna komunikacja z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym. W przypadku ZUS, tyczy się to przede wszystkim zgłoszeń ZUA, ZZA, ZWUA, ZCNA i deklaracji DRA, RCA, RSA, a także wydruk RMUA, natomiast w przypadku US, mowa o PIT-11, PIT-8C, PIT-8B, PIT-8S, PIT-40 czy PIT-R. Warto zwrócić uwagę na to, że R2płatnik umożliwia wysyłkę e-deklaracji z wykorzystaniem podpisu elektronicznego.

Polecamy: IFK Platforma Księgowych i Kadrowych

Dla kogo?

R2płatnik, obok podstawowych cech, jakie powinien posiadać system płacowo-kadrowy, uwzględnia specyfikę różnego rodzaju zakładów i oferuje wiele dodatkowych funkcji oraz udogodnień, zaprojektowanych specjalnie pod indywidualne potrzeby. Skorzystają na tym zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy czy jednostki oświatowe lub budżetowe. Dostępne są też wersje dla biur rachunkowych, w których można prowadzić więcej niż jedną firmę. Jednym z kluczowych atutów, przemawiających za R2płatnikiem, jest jednak skalowalność, czyli fakt, że oprogramowanie oferowane przez RESET2 może rosnąć wraz z rozwojem firmy i ilością zatrudnianych pracowników.

Autor: RESET2 Sp. z o.o.

Podyskutuj o tym na naszym FORUM

Polecamy artykuły

Ekspert:

RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

Zdjęcia

R2płatnik – kadry i płace dla każdego
R2płatnik – kadry i płace dla każdego

CIT 2018. Komentarz299.00 zł

Narzędzia księgowego

reklama

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego

Kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »