| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Programy dla księgowych > R2płatnik – kadry i płace dla każdego

R2płatnik – kadry i płace dla każdego

W dobie kapitału ludzkiego jako nadrzędnego i najcenniejszego zasobu przedsiębiorstwa, każda firma powinna uznać za priorytet sprawną i kompleksową obsługę pracowników. Niezbędnym narzędziem, mającym na celu pomoc w kontroli tego rozbudowanego procesu, jest dobry program kadrowo-płacowy.

R2płatnik - funkcjonalność i stabilność

R2płatnik to sprawdzony i funkcjonalny program kadrowo-płacowy. Umożliwia kompletne prowadzenie kadr, naliczanie wynagrodzeń zgodnie z aktualnymi przepisami oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS. Projekt systemu jest oparty o wieloletnie doświadczenie z zagadnień płacowo-kadrowych. Jest to już trzecia generacja systemu kadrowo-płacowego, nieprzerwanie rozwijanego w firmie RESET2 od 1992 roku.

Elektroniczny obieg dokumentów w obszarach fakturowania i księgowości

System charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, dopasowaną do wielkości firmy, szybkim wdrażaniem i prostą parametryzacją. Mimo intuicyjnej i łatwej obsługi, uwzględnia on specyfikę różnego rodzaju przedsiębiorstw i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wersja Standard jest szczególnie polecana dla małych i średnich firm oraz dla biur rachunkowych. Wersja PRO adresowana jest do dużych przedsiębiorstw oraz firm prężnie rozwijających się.

R2płatnikPRO: Interfejs programu

Zmiany w prawie pracy 2016. Przepisy przejściowe

Ewidencja pracowników

Prowadzenie ewidencji pracowników z podziałem na grupy wraz z możliwością importu danych z programu Płatnik ZUS to fundamentalna funkcja R2płatnika. Struktura danych kadrowych jest usystematyzowana, a oprogramowanie samo przypomina np. o upływających terminach badań lekarskich czy kursów BHP. Ewidencja umów o pracę pozwala uwzględnić drugi etat, tj. podwójne zatrudnienie w tej samej firmie. Równolegle ewidencjonowane są zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń.

Polecamy artykuły

Ekspert:

RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

Zdjęcia

R2płatnik – kadry i płace dla każdego
R2płatnik – kadry i płace dla każdego

Koszty podatkowe – wyłączenia i ograniczenia (PDF)14.90 zł

Narzędzia księgowego

reklama

PRACA DLA KSIĘGOWYCH

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Business Media Software Solutions

Firma zajmuje się zastosowaniem nowoczesnych technologii w procesie nauczania, komunikacji w biznesie i e-learningu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »