| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Biegli rewidenci > Są fundusze na rozwój. KIBR podnosi kompetencje biegłych rewidentów

Są fundusze na rozwój. KIBR podnosi kompetencje biegłych rewidentów

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów korzysta z funduszy Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Tysiące biegłych rewidentów podniosło swoje kompetencje i dostosowało je do coraz bardziej wymagającego rynku. W naszym zasięgu są jeszcze większe środki. Skorzysta na tym całe środowisko, a zwłaszcza mniejsze podmioty - mówi Józef Król.

Potrzebna promocja zawodu biegłego rewidenta

W ramach grantu szwajcarskiego KIBR przeprowadzi też kampanię wizerunkową i informacyjną. Projekt skierowany jest do dwóch grup odbiorców

- Po pierwsze chcemy pomóc biegłym rewidentom być bardziej konkurencyjnymi. Planujemy m.in. stworzenie dla członków samorządu wzorców stron internetowych oraz przeprowadzenie szkoleń wizerunkowych dla środowiska, w tym z autoprezentacji, prowadzenia negocjacji z klientem, tożsamości wizerunkowej - zapowiada prezes J. Król.

Druga grupa odbiorców kampanii to kandydaci na biegłych rewidentów i środowisko biznesowe. KIBR chce rozwijać wiedzę studentów na temat zawodu biegłego rewidenta oraz wzmocnić wizerunek profesji jako prestiżowej i przyszłościowej dla młodych ludzi. Wybór adresatów programu nie jest przypadkowy. Na uczelniach ekonomicznych studiuje przyszła kadra menedżerska oraz potencjalni kandydaci do zawodu biegłego rewidenta.

- Dużo udało się zrobić, liczymy na to, że najbliższy czas pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał programu - podsumowuje Józef Król.

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

reklama

PRACA DLA KSIĘGOWYCH

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Rzecznik Ubezpieczonych

Rzecznik Ubezpieczonych reprezentuje interesy osób ubezpieczających, ubezpieczonych, uposażonych lub uprawnionych z umów ubezpieczenia, członków funduszy emerytalnych, uczestników pracowniczych programów emerytalnych, osób otrzymujących emeryturę kapitałową lub osób przez nie uposażonych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »