| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Biegli rewidenci > KIBR partnerem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

KIBR partnerem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów zaangażowała się w piątą edycję Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To wydarzenie ważne dla wielu polskich firm audytorskich.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to ponad 50 sesji plenarnych, dyskusje, warsztaty i spotkania z ekspertami. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem "Nauka - Biznes - Samorząd. Razem dla gospodarki". To szansa na poznanie najlepszych praktyk i możliwość pogłębienia wiedzy jak optymalizować koszty w firmie, doskonalić zarządzanie czy zabezpieczyć firmę na wypadek niewypłacalności kontrahenta.

Dla rozwoju polskiego audytu

Zaangażowanie KIBR w kongres wiąże się ze specyfiką profesji biegłych w Polsce. Większość spośród ponad 1,5 tysiąca firm audytorskich, zatrudniających łącznie kilkadziesiąt tysięcy osób, lokuje się właśnie w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw. – Stąd decyzja o wsparciu wydarzenia. Chcemy zachęcić małe i średnie przedsiębiorstwa audytorskie do stałego rozwoju swoich kompetencji i doskonalenia zawodowego – wyjaśnia Krzysztof Burnos, prezes KRBR.

Uczestnicy wezmą udział w panelach dyskusyjnych poświęconych prężnie rozwijającym się firmom, które łączą biznes, kulturę i samorząd na rzecz rozwoju gospodarki kreatywnej. Na zainteresowanych tym, jak prowadzić swoją firmę w sposób innowacyjny, czekają wydarzenia dotyczące inteligentnego rozwoju, współpracy z nauką i klastrami czy rozwoju nowych technologii. Uczestnicy poszukujący możliwości optymalizacji kosztów, czy wsparcia w biznesie, będą mogli wziąć udział w panelach, które pozwolą im dowiedzieć się jak doskonalić procesy marketingowe czy szukać finansowania rozwoju działalności.

Monitor Księgowego – prenumerata

IFK Platforma Księgowych i Kadrowych

- Samorząd chce być stale obecny na znaczących konferencjach, seminariach czy debatach krajowych i międzynarodowych. A nasze zaangażowanie w Kongres to element realizacji zadań wynikających z programu działania przyjętego na ostatnim Krajowym Zjeździe Biegłych Rewidentów - podkreśla Barbara Misterska-Dragan, wiceprezes samorządu biegłych rewidentów.

Kongres odbędzie się w dniach 12-14 października. Po raz pierwszy w nowym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Komisja Europejska, a Wysoki Patronat - Parlament Europejski. Jak co roku wydarzeniu towarzyszyć będą Targi Usług i Produktów dla MŚP oraz program "Samorząd, który wspiera MŚP". Udział w Kongresie jest bezpłatny. Rejestracja uczestników oraz ramowy program dostępne są stronie www.ekmsp.eu.

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

reklama

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

WspolnyPozew.com

Portal

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »