| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Księgowi > Stowarzyszenie Księgowych w Polsce przyjęło nowego członka

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce przyjęło nowego członka

W poczet członków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przyjęta została pierwsza ogólnopolska sieć oferujące usługi w zakresie księgowości i doradztwa finansowego - Tax Care. Status członka SKwP oznacza, że działalność spółki wyróżnia się najwyższej jakości kompetencjami i standardami etyki, a firma przyczyni się do rozwoju rachunkowości i kształcenia kadr księgowych w kraju.

Należąca do Idea Banku spółka Tax Care specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych dla małych i średnich firm. W ramach comiesięcznego abonamentu, oferuje przedsiębiorcom wsparcie w postaci dedykowanego księgowego, pełnomocnika oraz doradcy finansowego. Tax Care pomaga również klientom w obsłudze kadrowo-płacowej, windykacji i faktoringu, a także podczas czynności sprawdzających i kontroli skarbowych.

Firma, której oferta stanowi uzupełnienie usług Idea Banku, została członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, co oznacza, że działa w sposób rzetelny i kieruje się najwyższymi standardami etycznymi. Tax Care poprzez członkostwo przyczyni się podnoszenia kwalifikacji osób zajmujących się rachunkowością i finansami, których zawody wymagają ciągłego rozwoju i przystosowywania się do nieustannych zmian w przepisach prawa i warunkach prowadzenia działalności.

Księgowy zastąpi doradcę podatkowego przy świadczeniu większości usług

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą organizacją w kraju, skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z księgowością. Stowarzyszenie, dzięki ugruntowanej pozycji dąży do rozwijania rachunkowości i rewizji finansowej w Polsce w taki sposób, aby rodzime standardy spełniały globalne wymogi i odzwierciedlały dokonujące się nieustannie zmiany.

- Status członka Stowarzyszenia Księgowych w Polsce to nie tylko biznesowe wyróżnienie, dowód uznania naszego profesjonalizmu i udzielenie głosu doradczego w sprawach związanych z rachunkowością w naszym kraju. Członkostwo stwarza pracownikom Tax Care możliwość ciągłego doskonalenia się poprzez korzystanie ze szkoleń prowadzonych w ramach stowarzyszenia czy uczestnictwo w zebraniach dyskusyjnych. - mówi Adam Głos, Prezes Tax Care.

Kto może świadczyć usługi księgowe po deregulacji zawodu księgowego

W 2013 r. spółka zdobyła istotną przewagę konkurencyjną na rynku, dzięki wprowadzeniu elastycznego abonamentu księgowego, pozwalającego przedsiębiorcom optymalizować koszty usług księgowych.

W tym samym czasie firma wprowadziła także innowacyjne rozwiązanie, polegające na elektronicznym przetwarzaniu dokumentów księgowych. Narzędzie pozwala ograniczyć nakłady pracy związanej z wprowadzeniem danym do systemu i podnosi bezpieczeństwo prowadzonej księgowości. Tax Care jest ponadto założycielem Fundacji Wsparcia Przedsiębiorczości "Twoja inicjatywa", która pomaga przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.

Dyplomowany Księgowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Podyskutuj o tym na naszym FORUM


Źródło: Idea Bank

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

reklama

PRACA DLA KSIĘGOWYCH

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

PB Online

Serwis badań internetowych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »