| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Sprawy rodzinne > Alimenty > Ustalenie ojcostwa > Ile kosztuje ustalenie ojcostwa

Ile kosztuje ustalenie ojcostwa

Badanie DNA nie należy do najtańszych. Jest jednak jedynym, prawie stuprocentowym sposobem ustalenia ojcostwa.  

Ceny testów DNA mieszczą się w przedziale od 900 do 2000 złotych. Skąd tak duża rozbieżność? Różnica polega przede wszystkim na gwarancji i jakości proponowanych usług.

Ustalenie ojcostwa to bardzo ważna decyzją, która ma wielki wpływ zarówno na życie mężczyzny jak i jego dziecka i partnerki. Dlatego też niska cena nie powinna być decydującym kryterium przy wyborze laboratorium.

Należy pamiętać, że jest to stosunkowo nowa branża w Polsce. W związku z tym czyha na Ciebie wielu „pseudo fachowców” próbujących zarobić pieniądze, nie dbając o jakość oferowanych usług.

Jeśli naprawdę zależy Ci na jakości wybieraj usługi, których rzetelność potwierdzona jest certyfikatami.

Ponadto profesjonalne firmy dają swoim klientom gwarancję na uzyskanie pewnego wyniku. Przed podaniem do wiadomości klienta rezultatu badania wynik sprawdzany jest dwukrotnie. Stąd też masz gwarancję na „prawdziwość” otrzymanego wyniku.

Jeśli z jakiś przyczyn rezultat badania będzie niezadowalający i nie będzie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy dany mężczyzna jest biologicznym ojcem badanego dziecka powtórne pobranie materiału jest bezpłatne.

Zobacz również: Zaprzeczenie ojcostwa - kiedy możliwe?

Takich gwarancji nie otrzymasz w przypadku postawienia na cenę, a nie na jakość. Ponadto najwyższa jakość gwarantuje Ci doskonały kontakt ze specjalistami, którzy udziela ci rad i wspomogą podczas podejmowania tej ważnej decyzji. Konsultacja taka na pewno rozwieje twoje wątpliwości ale tylko profesjonalny zespół specjalistów jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i udzielić Ci dobrych rad.

Decyzja o poddaniu się testowi DNA w kierunku ustalenia ojcostwa zawsze wiąże się z pewnym stresem dlatego profesjonalizm usługi pozwoli Ci jak najszybciej uporać się z problemem, który nie daje Ci spać.

Zobacz serwis: Ustalenie ojcostwa

Elwira Korcz

www.pewnytato.pl

Czytaj także

Autor:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Ceny testów DNA mieszczą się w przedziale od 900 do 2000 złotych. Korzystając z usług profesjonalnej firmy masz pewność wyniku.
Ceny testów DNA mieszczą się w przedziale od 900 do 2000 złotych. Korzystając z usług profesjonalnej firmy masz pewność wyniku.

Przewodnik po zmianach przepisów 2017/201849.00 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kirill Bigai

Współzałożyciel i dyrektor generalny platformy Preply dla poszukiwania korepetytorów online

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK