| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Wiadomości > Wyniki pisemnej części egzaminu dla osób ubiegających się o licencję syndyka

Wyniki pisemnej części egzaminu dla osób ubiegających się o licencję syndyka

Do egzaminu przeprowadzonego w dniu 25 marca 2010 r. przystąpiło 120 kandydatów. Część pisemną zdało 83 osoby, tj. ok. 70% osób przystępujących do egzaminu, co stanowi bardzo wysoki wynik na tle dotychczas przeprowadzanych egzaminów na licencję syndyka.

W związku z dużym zainteresowaniem egzaminem dla osób ubiegających się o licencję syndyka w roku 2009 odbyły się trzy terminy egzaminu, tj. 27 maja, 2 września oraz 20 listopada.

Do egzaminu, który odbył się w dniu 27 maja 2009 r. przystąpiły 82 osoby. Część pisemną egzaminu zdały 34 osoby (co stanowi ok. 41 % wszystkich przystępujących do egzaminu) i wszystkie zdały część ustną.

Do egzaminu, który odbył się w dniu 2 września 2009 r. przystąpiło 65 osób. Część pisemną egzaminu zdało 49 osób (co stanowi ok. 75 % wszystkich przystępujących do egzaminu) i część ustną zdało 48 osób.

Do egzaminu, który odbył się w dniu 20 listopada 2009 r. przystąpiło 85 osób. Część pisemną egzaminu zdały 33 osoby (co stanowi ok. 39 % wszystkich przystępujących do egzaminu) i wszystkie zdały część ustną.

Ocena wyników egzaminów dla osób ubiegających się o licencję syndyka prowadzi do wniosku, że w kolejnych egzaminach wzrasta liczba osób, które (w stosunku do ilości osób przystępujących) uzyskują pozytywny wynik, co oznacza, że kandydaci są coraz lepiej do nich przygotowani.

Część ustna egzaminu, którego część pisemna odbyła się 25 marca 2010 r. rozpoczęła się 7 kwietnia, a zakończy się 23 kwietnia.
W roku 2010 kolejne egzaminy odbędą się 25 maja, 14 września i 23 listopada.

źródło: www.ms.gov.pl.

Zobacz też: Spadki

Zobacz też: Porada prawna

Czytaj także

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Artur Tim

Doradca podatkowy w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego Kancelarii Mariański Group w Łodzi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK