| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Wiadomości > Międzynarodowy Tydzień Mediacji 2015 z CAM Lublin

Międzynarodowy Tydzień Mediacji 2015 z CAM Lublin

Lubelskie Centrum Arbitrażu i Mediacji włączyło się we wspólne działania na rzecz promocji mediacji realizowanych w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji 2015 oraz Tygodnia Mediacji 2015 pod hasłem „Masz prawo do mediacji”.

Codziennie od 12 do 16 października br. w godzinach 9.00 – 15.00 Lubelskie Centrum Arbitrażu i Mediacji zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tą problematyką do siedziby Centrum przy ul. Chopina 29/11A w Lublinie, gdzie w ramach „Tygodnia Mediacji” bezpłatne dyżury informacyjne będą pełnić mediatorzy współpracujących na co dzień z Centrum. Dodatkowo pracownicy CAM Lublin będą również pełnili dyżur 13 i 14 października br. w godz. 9.00 – 13.30 w VI Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku.

Wspólnie z redakcją Kuriera Lubelskiego CAM Lublin zorganizowało także akcję informacyjną dla wszystkich czytelników, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat arbitrażu i mediacji. Pracownicy Centrum Arbitrażu i Mediacji pełnić będą dyżur telefoniczny w redakcji dziennika 15 października br. w godz. 11:00 – 12:00. Przez tan czas postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące przebiegu oraz zakresu mediacji.

Również redakcja Radia Lublin włączyła się w propagowanie idei mediacji. Podczas audycji Poranek z Radiem Lublin 13 października br. na pytania prowadzącego odpowiadać będą pracownicy Centrum, a po audycji pełnić będą godziny telefoniczny dyżur informacyjny podczas, którego słuchacze będą mogli zadać wszystkie pytania dotyczące tematyki mediacji.

Polecamy artykuły

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Międzynarodowy Tydzień Mediacji 2015 z CAM Lublin. /fot. Fotolia
Międzynarodowy Tydzień Mediacji 2015 z CAM Lublin. /fot. Fotolia

Przewodnik po zmianach przepisów 2017/201849.00 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Artur Zych

Finansowanie dla firm - kredyty, leasing, faktoring.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK