| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Wiadomości > Specprawnik.pl laureatem konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Specprawnik.pl laureatem konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017

Specprawnik.pl wiodąca platforma łącząca klientów z prawnikami została laureatem konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.pl. Ranking 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, magazyn „Brief” przygotował już po raz 7.

We wnętrzach Concordia Design w Poznaniu odbyła się uroczysta gala. Wręczenie wyróżnień przedsiębiorcom oraz ich rozwiązaniom poprzedziła dyskusja o roli małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu polskiej gospodarki. W debacie udział wzięli m.in. przedstawiciele firm Lekam, Oknoplast, Radio Zet, Uber, Prezydent Miasta Poznania oraz Michał Sadowski z Brand24.

W tym roku pierwszy raz zgłoszonych przedsiębiorców oceniała wyłoniona kapituła, składająca się z wielu wybitnych postaci polskiego biznesu m.in. Pani Irena Eris, Piotr Voelkel, Anna Hejka, Solange Olszewska, Jacek Jaśkowiak, Prezydent Poznania i wiele innych znakomitych przedsiębiorców.

"Bycie laureatem 50 Kreatywnych w biznesie ma dla nas duże znaczenie, organizatorzy zwracają uwagę, iż poszukują firm, które mają szansę zmienić reguły gry na rynku – powiedziała Katarzyna Abramowicz założycielka SpecPrawnik.pl. To wyróżnienie ilustruje, że fuzja technologii i prawa daje klientom i prawnikom ogromne możliwości. Prawnicy są szczerze zainteresowani problemami klientów, a to ma dla klientów ogromne znaczenie."

SpecPrawnik.pl to serwis tworzony od 2012 roku przez radców prawnych i informatyków, którzy połączyli doświadczenie prawne i projektowo-programowe, aby pomóc klientom i prawnikom właściwie się dobrać. Serwis pomógł dotąd blisko 40 tyś osób znaleźć rozwiązanie prawne. Użytkownicy najczęściej korzystają z forum pytań do prawników oraz rozmów telefonicznych w sprawach sądowych z prawnikami. Serwis jest tez od tego roku pierwszą w Polsce wyszukiwarką oraz porównywarką prawników z możliwością zakupu usług prawnych online. Prezentuje dorobek kilku tysięcy prawników w Polsce. "Jak pokazuje nasz przykład, jeśli naprawdę chcesz zmieniać życie ludzi, ułatwiać im rozwiązywanie problemów wystarczy reagować na zmiany w formach komunikacji i adaptować je w starych branżach. Nam udało się namówić do współpracy tysiące znakomitych prawników, którzy mają niezbędną wiedzę i doświadczenie by odpowiadać na problemy online kierowane do serwisu przez użytkowników. Nam i prawnikom zależy na tym samym, na dostarczeniu ludziom i firmom niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji oraz wysokiej jakości usług prawnych. Tak zmieniamy ten rynek razem. Blisko 40 000 osób otrzymało pomoc prawną przez serwis. To najlepszy sposób działania dla całej branży prawniczej, która pomaga nam zmieniać nastawienie klientów do prawników. W najbliższych miesiącach zamierzamy skupić się też na szerszym pomaganiu firmom, bo wiemy jak trudno jest w Polsce rozwijać biznes.” – podsumowuje Katarzyna Abramowicz.

www.specprawnik.pl

Zobacz: Kalkulatory

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Specprawnik.pl laureatem konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017 /Fot. Fotolia
Specprawnik.pl laureatem konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie 2017 /Fot. Fotolia

CIT 2018. Komentarz399.00 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Niebudek

Adwokat i doradca podatkowy. Wspólnik w Kancelarii Doradztwa Podatkowego LTC AQUILA Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi. W latach 2010–2013 Dyrektor Departamentu Prawnego w Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. Ukończył WPiA na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalista w zakresie postępowań podatkowych, wielokrotnie reprezentował swoich klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. W zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, prowadził procesy optymalizacji podatkowych m.in. przy projektach dotyczących skomplikowanych transakcji gospodarczych, w szczególności łączenia spółek kapitałowych, podziału przez wydzielenie oraz przekształcenia spółek kapitałowych. Uczestniczył w przeglądach prawnych i podatkowych prowadzonych pod kątem identyfikacji ryzyka i możliwości optymalizacji. Jest doświadczonym wykładowcą, działalnością szkoleniową zajmuje się od 2011 r. Jego doświadczenie szkoleniowe obejmuje ponad 400 szkoleń (ponad 2500 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, procedury podatkowej, cen transferowych, oraz delegacji krajowych i zagranicznych. Współpracownik największych polskich firm szkoleniowych. Realizował szkolenia zarówno dla sektora prywatnego, jak i dla jednostek sektora publicznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK