| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Wiadomości > Darmowe szczepienia dla warszawskich seniorów

Darmowe szczepienia dla warszawskich seniorów

Urząd m. st. Warszawy organizuje akcję bezpłatnych szczepień dla warszawskich seniorów. Seniorzy mogą korzystać z darmowego szczepienia przeciwko grypie do 8 grudnia 2017 r.

Z uwagi na zbliżający się sezon chorobowy Urząd m. st. Warszawy organizuje akcję bezpłatnych szczepień. Możliwość skorzystania z oferty darmowego szczepienia przeciwko grypie mają mieszkańcy Warszawy, którzy ukończyli 65 rok życia, ich miejsce zameldowania stałego lub czasowego to Warszawa, a także osoby, które rozliczają podatek dochodowy (PIT) w stołecznych urzędach skarbowych.

Z prognoz Urzędu m.st. Warszawy wynika, że w obecnym sezonie ze szczepienia przeciwko grypie skorzysta ponad 65 tys. seniorów. Kwota jaką przeznaczono na realizację tego programu to 2 331 918 zł.

Warszawscy seniorzy będą mogli skorzystać aż ze 176 przychodni. Aby zobaczyć szczegółowy wykaz placówek, w których można zaszczepić się za darmo, kliknij tutaj.

Jak donosi Urząd Miasta w placówkach Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego z darmowych szczepień przeciwko grypie skorzysta ok. 630 osób. Z kolei w 19 noclegowniach dla bezdomnych ze szczepień skorzystać ma nawet 700 osób. Miasto na szczepienia i badania w Centrach Opiekuńczo-Leczniczych i w noclegowniach przeznaczyło ponad 50 tys. zł.

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Aktualizacja: 14.09.2017

Autor:

Zdjęcia

Darmowe szczepienia dla warszawskich seniorów./ fot. Fotolia
Darmowe szczepienia dla warszawskich seniorów./ fot. Fotolia

KPA. Komentarz do zmian99.00 zł

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

EXCO A2A Polska

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest polską filią Grupy EXCO (www.exco.fr) France, sieci niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych oraz doradztwa.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »