| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Konsument i umowy > Prawa konsumenta > Konsument - turystyka > Beatyfikacja Jana Pawła II: Konsulat w Rzymie uruchomi specjalną infolinię

Beatyfikacja Jana Pawła II: Konsulat w Rzymie uruchomi specjalną infolinię

Polscy pielgrzymi, którzy przybędą do Rzymu na beatyfikację Jana Pawła II będą mogli liczyć na pomoc polskiego konsulatu. Z myślą o nich zostanie m.in. uruchomiona specjalna infolinia.

Zostanie uruchomiona bezpłatna infolinia dla obywateli polskich. Data uruchomienia i numer telefonu zostaną w odpowiednim czasie umieszczone na stronie internetowej Wydziału Konsularnego, informacje te zostaną też odpowiednio rozpropagowane w polskich mediach.

Podstawowym źródłem informacji dla obywateli polskich będzie strona internetowa Ambasady Polskiej w Rzymie (www.rzym.polemb.net), na której już w najbliższym czasie zostanie uruchomiona specjalna zakładka poświęcona beatyfikacji. Wydział Konsularny będzie tam umieszczał wszelkie istotne informacje dotyczące organizacji samej uroczystości, zasad przebywania i poruszania się po Rzymie i jego okolicach oraz podstawowe niezbędne wskazówki praktyczne dla pielgrzymów.

Wydział Konsularny nawiązał kontakt z władzami Rzymu i obroną cywilną. Spotkanie z przedstawicielami obrony cywilnej odbędzie się pod koniec tego tygodnia. Czekamy na potwierdzenie terminu spotkania z władzami Rzymu, które odbędzie się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. Oczywiste jest, że wszelkie działania Wydziału Konsularnego, nie tylko o charakterze instytucjonalnym, będą podejmowane w ścisłej współpracy ze stroną włoską.

Zobacz również: Beatyfikacja Jana Pawła II: Praktyczne porady dla pielgrzymów

Polecamy artykuły

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Adam Kuchta

Redaktor portalu Infor.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK