| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Prawo > Konsument i umowy > Ubezpieczenia > Ubezpieczenia majątkowe > Jakie ubezpieczenie mieszkania wybrać?

Jakie ubezpieczenie mieszkania wybrać?

Obecna oferta ubezpieczeniowa jest bardzo szeroka – możemy ubezpieczyć właściwie wszystko i na wypadek wszystkich zdarzeń. Wybór odpowiedniego ubezpieczenia mieszkania i jego wyposażenia powinien być spokojnym i przemyślanym. Jakie elementy warto wziąć pod uwagę wybierając ubezpieczenie domu lub mieszkania?

Ubezpieczenie dopasowane do potrzeb

Warto zastanowić się nad wykupieniem polisy na wypadek wydatków, których pokrycie byłoby dla Ciebie niezwykle kosztowne czy wręcz niemożliwe do zrealizowania. Obecnie ubezpieczyć możemy właściwie wszystko i na wypadek przeróżnych zdarzeń. Zaczynając od siebie samego, np. ubezpieczenie na wypadek choroby, przez ubezpieczenie mieszkania i jego wyposażenia, po wypadek na stoku narciarskim czy egipskiej plaży. Oczywiście każdemu z nas zależy na jak najszerszej ochronie, ale do wyboru odpowiedniego ubezpieczenia warto podejść spokojnie i wybrać tylko te elementy, które faktycznie mogą się przydać. Na przykład mieszkając w dużej i bezpiecznej odległości od rzeki możemy śmiało zrezygnować z ochrony na wypadek powodzi – podkreśla przedstawiciel Gothaer TU S.A.

Polisa ubezpieczeniowa od zdarzeń losowych

Nawet najlepiej dopasowana polisa ubezpieczeniowa nie uchroni nas i naszego dobytku przed zdarzeniami losowymi. Jednak dobrze skonstruowane zabezpieczenie może nam zapewnić szybką i w miarę bezbolesną naprawę zaistniałej szkody, a my nie poniesiemy związanych z tym kosztów.

Polecamy serwis: Ubezpieczenia

Czytaj także

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

TaxCorner

TaxCorner - Kancelaria Doradcy Podatkowego Artur Ratajczak jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi doradcze, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oferujemy usługi najwyższej jakości.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od www.infor.pl/prawo
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK