| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Prawo > Konsument i umowy > Umowy > Dom > Umowa o generalne wykonawstwo - WZÓR UMOWY

Umowa o generalne wykonawstwo - WZÓR UMOWY

Umowa o roboty budowlane w zakresie generalnego wykonawstwa obejmuje wykonanie całości robót budowlanych dotyczących danej inwestycji. Na wykonawcy spoczywa odpowiedzialność za końcowy efekt.


UMOWA O ROBOTY BUDOWLANE W SYSTEMIE GENERALNEGO WYKONASTWA

W dniu ............................. między


................................................................. mającym siedzibę w ........................ przy ul. ..................................................... reprezentowanym przez

1............................................................................................

2............................................................................................ zwanym w dalszym ciągu umowy Zamawiającym, z jednej strony,

a


....................................... z siedzibą w ........................ przy ul..................................... reprezentowanym przez:

1............................................................................................

2............................................................................................ zwanym w dalszym ciągu umowy Wykonawcą, z drugiej strony,


została zawarta umowa treści następującej:

§ 1

1. Umowa niniejsza zostaje zawarta na podstawie złożonego przez Zamawiającego zlecenia nr ..................... z dnia ...................... .

2. Przedmiotem umowy jest wykonanie robót polegających   na ……………………………………………………………………......................................................................... .

3. Przedmiot umowy wykonany zostanie w oparciu o dokumentację techniczną zatwierdzoną   przez    Zamawiającego, którą dostarczy on Wykonawcy w ilości ..................................... egzemplarzy do dnia .................................  . Dokumentacja stanowić będzie załącznik nr .................... do mniejszej umowy.

4. Roboty wykonane będą z materiałów dostarczonych przez  …….................. .

Wykaz materiałów, maszyn i urządzeń stanowi załącznik nr .............................. do niniejszej umowy.

5. Materiały i urządzenia, które dostarcza Zamawiający przekazane zostaną Wykonawcy na podstawie protokołu przekazania.


§ 2

Do obowiązków Zamawiającego należy:

1. Wprowadzenie Wykonawcy w terminie do dnia ........................ na plac budowy i w związku z tym:

—    dostarczenie stosownego pozwolenia na budowę lub na prowadzenie robót;

—    udostępnienie Wykonawcy poboru wody i energii elektrycznej;

—    przekazanie dziennika budowy.

2. Zapewnienie nadzoru inwestorskiego.

3. Zapewnienie urządzeń ochronnych i zabezpieczających w zakresie bhp, jak również ochrony mienia Wykonawcy, ochrony przeciwpożarowej.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Marek Skała

Marek Skała – trener warsztatowy, coach, mówca inspiracyjny; prowadzi projekty rozwojowe i szkoleniowe. Właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT – Instytut Szkoleń, Najlepszej Firmy Szkoleniowej 2014. Od 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Moderator warsztatów strategicznych. Osobowość Roku 2015 miesięcznika Osobowości i Sukcesy. Współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Członkostwo w ICF, ASTAD oraz International Federation of Journalists. Autor książek i dziennikarz – publicysta, napisał kilkaset tekstów z zakresu biznesu. Oraz dwa bestsellery „Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych” i „Manipulacja Odczarowana”. Nagroda: Ostre Pióro BCC, Proton 2012 dla najlepszego edukatora w branży PR. Prowadzi gościnnie zajęcia z PR i HR na kilku uczelniach w kraju.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »